kobieta, ciało, pielęgnacja ciała

Konkurs "Piękna na wiosnę"

Weź udział w naszym konkursie i bądź piękna na wiosnę! Do zdobycia zestawy kosmetyków dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia. Konkurs zakończony!
kobieta, ciało, pielęgnacja ciała
Nagrody główne otrzymują:
1. surokatka
2. konarkat
3. ankap1979
4. sonko
5. malazu
6. akotelni
7. pinklady
8. merus
9. shira
10. Karinusia

Nagrody pocieszenia otrzymują:
1. olus15
2. aniasz8206
3. fryz
4. misiowie
5. Monika_N

Zobacz nagrodzone odpowiedzi >>

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach.
Redakcja babyonline.pl i mamacafe.plZadanie konkursowe:

Wymień 3 linie pielęgnacyjne dermokosmetyków marki Pharmaceris (Wejdź na stronę www.pharmaceris.pl, aby poznać odpowiedź!). Dodatkowo napisz nam, co robisz dla swojego ciała, poza używaniem dermokosmetyków, aby utrzymać jego piękno?

Do wygrania:
Nagrody główne: 10 zestawów Pharmaceris M - Dermokosmetyki dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia (po 5 produktów) – koszt zestawu 179,50 zł brutto.
Zobacz całą gamę dermokosmetyków z linii Pharmaceris M >>


Nagrody pocieszenia: 5 zestawów Pharmaceris A - Dermopielęgnacja skóry wrażliwej i alergicznej (jeden produkt + 2 miniatury i saszetka) – koszt zestawu: 34,90 zł brutto.
Zobacz całą gamę dermokosmetyków z linii Pharmaceris A >>Obejrzyj pozostałe linie dermokosmetyków marki Pharmaceris >>

Czas trwania konkursu: 11.03- 22.03.2009 r.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs "Piękna na wiosnę" >>


Zasady konkursu:
1. Konkurs "Piękna na wiosnę" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najlepszych odpowiedzi, których autorzy otrzymają zestawy kosmetyków Pharmaceris M. Dodatkowo zostanie przyznanych 5 nagród pocieszenia (zestawy kosmetyków Pharmaceris A).
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i sponsora nagród.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 11 marca do 22 marca 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 26 marca 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
11. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
12. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Fundatorem nagród jest marka:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj