GRY
 
 

Konkurs piękności

Konkurs piękności rozstrzygnięty! Sprawdź listę laureatów konkursu.

Drogie Mamy,
Jury redakcyjne miało spory kłopot, by wybrać zwycięzców, gdyż nadesłałyście dużo ciekawych zdjęć małych strojniś.

Główne nagrody otrzymują:

mm.ii, marciat, andzia1310, anettat4, lavender, GosiaInuszka, joanna023, kajanna.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w zabawie i zapraszamy do kolejnych konkursów. Na wiosnę przygotowaliśmy ich całe mnóstwo.

Pozdrawiamy
Redakcja Babyonline.pl


Konkurs dla rodziców małych strojniś, które uwielbiają zabawę z modą!
Z pewnością nie raz bywa tak, że Wasza córeczka, w czasie, gdy mama robi makijaż, potajemnie zakrada się do kosmetyczki, próbując wykraść z niej choćby pomadkę lub cień do powiek. Pewnie dlatego, że już w tak młodym wieku, każda, nawet ta najmniejsza kobietka chciałaby wyglądać pięknie, jak księżniczka.
Jeżeli Twoja córeczka marzy o tym, by zostać małą stylistką, to ten konkurs jest właśnie dla Was!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy na naszym forum zamieścić zdjęcie swojej małej królewny w makijażu wykonanym "małymi rączkami". Wybierzemy 8 najbardziej fantazyjnych makijaży, które nagrodzimy grą komputerową Barbie Salon Piękności.

OPIS GRY
Barbie Salon Piękności to program kierowany głównie do młodych przedstawicielek płci pięknej, które uwielbiają zabawę z Barbie - najpopularniejszą lalką na świecie.
Gracze wcielają się tutaj w kreatorów mody i stylistów, pomagając Barbie, Christie oraz Teresie każdego dnia przeobrażać się w królowe piękności. W czasie zabawy można dowolnie dobierać stroje dla lalek na rozmaite, wyjątkowe okazje w stylu ślubu, urodzinowego przyjęcia, premiery kinowej, czy sylwestra (od dżinsowych spodni i t-shirtów, po wzorowo wykonane bluzki, spódnice, czy suknie).
Za wspaniałymi kreacjami idzie zabawa w wizażystkę i zrobienie wymarzonego make-upu (do wyboru oddano szeroką gammę kolorów szminek, cieni, pudrów, różów czy lakierów do paznokci), a następnie przygotowanie cudownej fryzury (ścinanie, farbowanie i czesanie włosów na kilkanaście przeróżnych sposobów).
To wszystko składa się oczywiście na wiele godzin bardzo przyjemnej zabawy dla najmłodszych użytkowniczek komputera.
Gra przeznaczona dla dzieci powyżej 5 lat.

Wejdź na forum i weź udział w naszym konkursie: Konkurs piękności >>


Zasady konkursu:
1. Konkurs piękności zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 8 najciekawszych zdjęć, które nagrodzimy grą komputerową "Barbie Salon Piękności".
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
2. Odpowiedzi, które nie będą związane tematycznie z konkursem zostaną usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 27 marca do 11 kwietnia 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 14 kwietnia i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj