rodzice, mama, tata, niemowlę, nauka chodzenia

Konkurs "Pierwszy raz" - zakończony!

Biorąc udział w naszym konkursie masz szansę wygrać książkę Pawła Zawitkowskiego "Co nie o rozwoju dziecka". Konkurs zakończony!!!
rodzice, mama, tata, niemowlę, nauka chodzenia
Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie "Pierwszy raz"!
Laureaci otrzymują książkę
"Co nieco o rozwoju dziecka" autorstwa Pawła Zawitkowskiego.


Oto lista 5 laureatów:

1. janiaD
2. wojenka
3. Becia5
4. kasiaw_80
5. agula3

Zobacz nagrodzone zdjęcia >>


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych naszych konkursów.
Redakcja

Dzidziusie rozwijają się bardzo szybko. Niemal codziennie mają się czym pochwalić. Pierwszy uśmiech, pierwszy chwiejny krok, pierwsze pokarmy inne niż mleko mamy - to wszystko sprawia rodzicom ogromną radość i jest powodem do dumy. Teraz możesz się pochwalić swoim dzieckiem! Zamieść na forum mamacafe.pl zdjęcie przedstawiające takie właśnie nowe "osiągnięcia" Twojego dziecka.

Wejdź na forum, by zobaczyć zdjęcia konkursowe >>
Konkurs trwa od 10 września do 24 września 2009 roku.


Do zdobycia 5 książek "Co nieco o rozwoju dziecka" autorstwa Pawła Zawitkowskiego.

O książce:
Superksiążka, 160 zdjęć, prawie 3 godzinny film na DVD, w których autor Paweł Zawitkowski radzi i odpowiada na setki pytań oraz wątpliwości rodziców. Obala mity i tłumaczy wszystko co warto wiedzieć o rozwoju, pielęgnacji i opiece niemowląt.

Zapraszamy wszystkie mamy na spotkanie z Panem Pawłem Zawitkowskim, autorem książki " Co nieco o rozwoju dziecka". Spotkanie odbędzie się w piątek 11 września o godzinie 12.00 w kawiarnii Empiku przy Nowym Świecie w Warszawie. Wstęp wolny!
Kolejne spotkania odbędą się w terminach:
• 6 października  2009 r. o godz. 15.30
• 17 listopada 2009 r. o godz. 15.30
• 15 grudnia 2009 r. o godz. 15.30Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Pierwszy raz" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najlepszych zdjęć, których autorzy otrzymają książki "Co nieco o rozwoju dziecka".
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 10 września do 24 września 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 28 września 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu do wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych na forumową skrzynkę redakcyjną, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi zdjęciami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Zdjęcia, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj