GRY
 
 

Konkurs "Pobawmy się razem"

Weź udział w naszym konkursie "Pobawmy się razem" - dodaj zdjęcie, które pasuje do hasła przewodniego konkursu. Do wygrania 4 gry memory od Zagrywki.com

konkurs "Pobawmy się razem"
fot. Fotolia

Memory to świetna gra dla całej rodziny! Integruje, uczy zapamiętywania, ale także po prostu bawi. Kto nie lubi grać w zapamiętywanie?

Zadanie konkursowe

Jak spędzacie wolny czas wspólnie z rodziną? Dodajcie do naszej galerii na forum zdjęcie, które najlepiej pasuje do hasła przewodniego "Pobawmy się razem".

Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Nagroda

 4 gry memory od Zagrywki.com (każda gra stanowi osobną nagrodę)
 

 
Więcej informacji na temat nagród w naszym katalogu produktów dla dzieci:

Konkurs trwa od 25.05.2016 r. do 08.06.2016 r.
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE (tu możesz dodać zdjęcie)

Regulamin konkursu

Laureatami zostały osoby o nickach:
ewelinabe91
rubelka
stella43
Basia_H


Gratulujemy wygranej! Zachęcamy do udziału w innych naszych konkursach!

Doładuj
Przeładuj