Konkurs „Pocztówka z wakacji"

Weź udział w naszym konkursie "Pocztówka z wakacji" - dodaj zdjęcie, które pasuje do hasła przewodniego konkursu i jest pocztówką z wakacji od was dla naszej redakcji. Co tydzień do wygrania fajne nagrody.
rodzina na wakacjach
fot. Fotolia
W końcu nadeszły upragnione wakacje! Każdy kolejny dzień to świetna okazja do podróży i odkrywania coraz to nowszych miejsc. Prześlijcie nam waszą pocztówkę z wakacji z formie zdjęcia na forum - wygrajcie fajną nagrodę!

Zadanie konkursowe

Dodajcie do naszej galerii na forum zdjęcie, które najlepiej pasuje do hasła przewodniego "Pocztówka z wakacji". W każdym tygodniu wakacji redakcja wybierze zdjęcie, które uzna za najfajniejsze.
 
Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
Redakcja poleca: Zaproszenie do Internetowej Szkoły Rodzenia
Przygotuj się z nami do porodu i macierzyństwa. Zapraszamy do Internetowej Szkoły Rodzenia mamotoja.pl!

Nagroda


Zestaw kosmetyków Organique oraz książka  Jacka Boneckiego „Smartfonowy zawrót głowy”.
Książka zawiera mnóstwo cennych rad, jak dobrze robić zdjęcia smartfonem by dorównywały zdjęciom, które wykonane zostały profesjonalnym aparatem. Takie porady będą idealne na wakacyjne wyjazdy.

Więcej informacji na temat nagród na naszych stronach redakcyjnych oraz w Katalogu produktów dla dzieci i rodziców:
Konkurs trwa od 29.08.2016 r. do 04.09.2016 r.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE (tu możesz dodać zdjęcie)

Regulamin konkursu

W tygodniu 29.08-4.09  laureatką zostaje jaffar za zdjęcie Wakacyjny zachód słońca

Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Idą Święta!

Dziecięce problemy