Mega Bloks
fot. Mega Bloks

Konkurs „Pokaż szczęśliwą twarz swojego dziecka”

Odkryj mega radość z Mega Bloks. Pokaż nam na zdjęciu radość wymalowaną na buzi Twojego dziecka i wygraj fantastyczne zabawki.
Mega Bloks
fot. Mega Bloks
Zastanawiasz się, jaką zabawkę edukacyjną wybrać dla swojego malucha, aby wspomóc jego rozwój i by mu się szybko nie znudziła? Weź udział w konkursie, pokaż na zdjęciu uśmiechniętą buzię swojego dziecka i wygraj kolorowe klocki. Zabawa z Mega Bloks sprawi, że twój mały budowniczy będzie mógł wybudować z klocków wszystko, co tylko podpowie mu wyobraźnia, bez żadnych ograniczeń!

Jak zabawa klockami wpływa na rozwój naszego dziecka?

Budowanie różnych rzeczy z klocków to doskonale wszystkim znana zabawa i zarazem narzędzie, które pomaga wesprzeć rozwój malucha. Przede wszystkim dlatego, że klocki rozbudzają ciekawość dziecka, przykuwają uwagę kształtem i kolorem, a także uczą malucha chwytania wybranych przedmiotów. Nawet badania naukowe potwierdzają to, że zabawa klockami ma dobroczynny wpływ na ogólny rozwój dziecka. Poza tym klocki to kultowa zabawka, którą każdy z nas pamięta ze swojego dzieciństwa. To sprawia, że mimo tak dużego wyboru zabawek, ich popularność wcale nie słabnie i w dalszym ciągu są one jedną z ulubionych zabawek zarówno maluchów, jak i starszych dzieci.

Nagrody

20 x Mobilna walizeczka z klockami od Mega Bloks. Gdziekolwiek udajesz się z dzieckiem, możesz ją zabrać ze sobą. Dzięki tej kolorowej walizeczce na kółkach Twój mały budowniczy może się bawić, gdzie tylko chce! Wygodny uchwyt umożliwia przeciągnięcie walizeczki do miejsca kolejnej zabawy. W środku znajduje się zestaw klocków do budowania i podstawa na kółkach – twój szkrab będzie mógł stworzyć na niej przenośne konstrukcje! Gdy wyjmiesz ruchomą płytę znajdującą się z przodu i umieścisz ją wewnątrz walizeczki, uzyskasz podstawę do łatwego układania. Łatwość chowania klocków do mobilnej walizeczki sprawi, że bałagan przestanie być problemem! A gdy czas ruszyć w drogę, schowaj wszystkie elementy w środku i pozwól swojemu dziecku ruszyć w kierunku kolejnej przygody.


20 x Torba z klockami 80 elementów od Mega Bloks.  Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwy budowniczy! Kolorowe klocki z pewnością przykują uwagę Twojej pociechy, a możliwość łączenia elementów sprawi, że chętnie będzie po nie sięgać. Klocki zapakowane są w praktyczną, ekologiczną (wolną od PVC), zapinaną na suwak torbę. Po zakończeniu zabawy twój szkrab może je tam włożyć z powrotem, dzięki czemu łatwiej zachować porządek w domu. Duże i wygodne klocki świetnie nadają się do wesołej konstrukcyjnej zabawy pełnej wyobraźni. Ten uroczy zestaw 80 elementów od Mega Bloks można łączyć z innymi klockami i zestawami dla dzieci. Rozmiar klocków został specjalnie dopasowany do małych rączek dziecka. Stymuluje wyobraźnię i rozwija umiejętności manualne.


Więcej: Mega Bloks
Oceń artykuł

Ocena 5 na 8 głosy

Zobacz także

Popularne tematy