GRY

Konkurs "Portret Bolka i Lolka"

Weźcie udział w naszym konkursie "Portret Bolka i Lolka" - dodaj zdjęcie, na którym jest praca plastyczna dziecka pasująca do hasła przewodniego konkursu. Do wygrania 3 zestawy dla dziecka i rodzica: poduszka, podkładka pod laptop, kredki i klocki z Bolkiem i Lolkiem.

konkurs z Bolkiem i Lolkiem
fot. materiały prasowe
Kto ich nie kochał w dzieciństwie! Bolek i Lolek to już postacie kultowe wśród bohaterów polskich bajek. Weźcie udział w naszym konkursie i wygrajcie fajne nagrody z wizerunkiem Bolka i Lolka!

Zadanie konkursowe

Dodajcie do naszej galerii na forum zdjęcie pracy dziecka w dowolnej technice, które najlepiej pasuje do hasła przewodniego "Portret Bolka i Lolka".

Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
Redakcja poleca: Mam prawo do humorów [WYRAŻANIE EMOCJI]
Jak uczyć dziecko wyrażać emocje? Dlaczego nie warto ich tłumić? Zobacz, co na ten temat mówi Dorota Zawadzka. Poznaj też ćwiczenia, dzięki którym nauczysz dziecko dopasowywać emocje do danych sytuacji.

Nagroda


3 zestawy produktów z Bolkiem i Lolkiem. W skład każdego zestawu wchodzą:
- podkładka pod laptop,
- poduszka,
- kubek termiczny lub ceramiczny (wybór losowy).

Konkurs trwa od 23.05.2016 r. do 06.06.2016 r.
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE (tu możesz dodać zdjęcie)

Regulamin konkursu

Laureatami zostały osoby o nickach:
bea79 za pracę Z Tektury
stella43 za pracę Bolek i Lolek na urodzinach u Kacperka
eliza1234 za pracę Bolek i Lolek - kogo lubi pszczoła?

Gratulujemy!
 
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

O tym się mówi

Rozwiąż quiz!