GRY
 
 

Konkurs "Portret Bolka i Lolka"

Weźcie udział w naszym konkursie "Portret Bolka i Lolka" - dodaj zdjęcie, na którym jest praca plastyczna dziecka pasująca do hasła przewodniego konkursu. Do wygrania 3 zestawy dla dziecka i rodzica: poduszka, podkładka pod laptop, kredki i klocki z Bolkiem i Lolkiem.

konkurs z Bolkiem i Lolkiem
fot. materiały prasowe
Kto ich nie kochał w dzieciństwie! Bolek i Lolek to już postacie kultowe wśród bohaterów polskich bajek. Weźcie udział w naszym konkursie i wygrajcie fajne nagrody z wizerunkiem Bolka i Lolka!

Zadanie konkursowe

Dodajcie do naszej galerii na forum zdjęcie pracy dziecka w dowolnej technice, które najlepiej pasuje do hasła przewodniego "Portret Bolka i Lolka".

Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Nagroda


3 zestawy produktów z Bolkiem i Lolkiem. W skład każdego zestawu wchodzą:
- podkładka pod laptop,
- poduszka,
- kubek termiczny lub ceramiczny (wybór losowy).

Konkurs trwa od 23.05.2016 r. do 06.06.2016 r.
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE (tu możesz dodać zdjęcie)

Regulamin konkursu

Laureatami zostały osoby o nickach:
bea79 za pracę Z Tektury
stella43 za pracę Bolek i Lolek na urodzinach u Kacperka
eliza1234 za pracę Bolek i Lolek - kogo lubi pszczoła?

Gratulujemy!
 
Doładuj
Przeładuj