GRY
 
 
separator
Wyślij e-mailem

10 x bon o wartości 100 zł na produkty WOLA

Małe stópki wymagają dbałości, by mogły podążać w wymarzonym kierunku. Kolorowe, wesołe, a przede wszystkim zdrowe dla stopy dziecka, skarpetki i rajstopy od  70 lat powstają w Zduńskiej Woli, gdzie swoją siedzibę ma jedna z najstarszych polskich marek branży pończoszniczej – Wola.
 
Skarpetki i rajstopki firmy Wola wykonane z wysokogatunkowych surowców naturalnych i syntetycznych, przyjaznych skórze dziecka podbijają serca kolejnych pokoleń mam, które pragną dać swoim pociechom wszystko to, co najlepsze. Umiejętne połączenie wieloletniego doświadczenia w branży dziewiarsko–pończoszniczej, które sięga lat czterdziestych XX wieku, z nowoczesną technologią i wzornictwem, sprawia, że wyroby Woli utrzymują jakość, którą znały i doceniały nasze ciotki i babki. Przyjemne w dotyku, trwałe i komfortowe w noszeniu kolorowe skarpetki i rajstopki Woli mogą poszczycić się certyfikatem Öko-Tex Standard 100.
 
WOLA jest laureatem wielu nagród przyznawanych m.in. za wysoką jakość i innowacyjność. Otrzymała m.in. dwukrotnie Laur Klienta, dołączyła do Gazel Biznesu, przyznano jej także Jakość Roku i Standard Europejski.