GRY
 
 

Konkurs "Pszczółka Maja. Film"

Już 26.09.2014 odbędzie się premiera kinowa filmu "Pszczółka Maja"! Wygraj zestawy zabawek ze świata Pszczółki Mai!

Pszczółka Maja
fot. materiały prasowe

Kto z nas nie pamięta urodzonej w świecie naznaczonym odwiecznym konfliktem między pszczołami i szerszeniami Mai - małej pszczółki o wielkim sercu i urzekającej osobowości! Teraz twoje dziecko będzie mogło poznać jej zabawnie niezdarne próby dopasowania się i „bycia jak inne pszczoły”, które wpędzają ją w liczne kłopoty, a także stają się powodem spięcia z małostkową królewską doradczynią. Zobaczcie, jak Maja wpada na trop stworzonej przez doradczyni intrygi mającej na celu wykradnięcie pszczelego mleka Królowej oraz zrzucenie winy na złe szerszenie. Przebiegła i manipulatorska doradczyni nakłania pszczółkę do opuszczenia ulu. Wtedy mała bohaterka wraz ze swym najlepszym przyjacielem Guciem, który postanowił towarzyszyć jej w podróży, wylatuje do świata wielkiej łąki i przeżywa ekscytującą przygodę, dzięki której odkrywa własną tożsamość.
Gdzie jest miejsce małej i uroczej Mai? W jaki sposób pszczółka ma pokonać królewską doradczynię i zapobiec zbliżającej się okropnej bitwie między pszczołami i szerszeniami?

Zadanie konkursowe: Odpowiedz na pytanie w wątku konkursowym na forum babyonline: Który z bohaterów "Pszczółki Mai" był twoim ulubionym i dlaczego?

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie >>

Nie masz jeszcze konta na forum? Zarejestruj się tutaj!

Nagrody:
Dla każdego z 5 laureatów po jednym zestawie do zabawy - aquapark! Nagrodami pocieszenia są 2 pojazdy dla Mai i 3 pojazdy ślimaki.


                             
Konkurs trwa od 10.09 do 24.09.2014 r.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (2 oceny)

5.0
Doładuj
Przeładuj