Konkurs Re-Kids na wiosnę

Konkurs zakończony! Zobacz listę laureatów.
Szanowni Rodzice,
Bardzo dziękujemy za liczne zgłoszenia Waszych dzieci w tym konkursie. Nadesłaliście mnóstwo przepięknych i pomysłowych zdjęć. Komisji redakcyjnej bardzo trudno było wybrać najlepsze z nich, jednak ostatecznie zwycięzcami konkursu zostali:
Aleksk21, rakastan, crayon, kasiacw, da_nutka.
Laureaci konkursu otrzymują zestawy-niespodzianki ubrań wybrane przez Reserved.

Zwycięzcom gratulujemy! Zapraszamy do kolejnych konkursów na forum.
Redakcja Babyonline.pl

Wszystkie dzieci uwielbiają bawić się w przebieranki. Dziewczynki marzą o tym, by stać się księżniczkami, wróżkami, cygankami. Chłopcy natomiast przemieniają się w piratów, rycerzy czy kowbojów. Popularne są również przebrania za ulubione zwierzątka. Takie przebieranki to wyśmienita zabawa, nie tylko dla dzieci ale również dla rodziców! Jeśli w Waszym albumie rodzinnym znajduje się zdjęcie dziecka z balu przebierańców lub "przebieranej" imprezy rodzinnej, to wklejcie je na nasze forum wraz z krótkim komentarzem. Do zdobycia ubranka z wiosennej kolekcji Re-kids w wybranym rozmiarze.

O kolekcji:
Wiosenna radość wtargnęła do sklepów Re-Kids i zagnieździła się przede wszystkim w dziale dziecięcym. Szaleństwo kolorów i wzorów cieszy oczy nie tylko maluchów, ale również rodziców, którzy chętnie wybierają się ze swoimi pociechami na poszukiwanie wymarzonych ubranek. Re-Kids myśląc o potrzebach najmłodszych przygotowało linie dla czterech grup wiekowych, oddzielnie dla chłopców i dziewczynek.
Dla najmłodszych, Re-Kids Reserved przygotowało wygodne ubranka w ulubionych przez dzieci kolorach z wyjątkową dbałością o jakość, by małe ciałka świetnie czuły się w nowych strojach. Propozycje dla dziewczynek na ogół są w delikatnych odcieniach różu, żółci i błękitu i ozdobione delikatnymi wzorami prosto z dziecięcych marzeń. Chłopięca garderoba częściej szuka ozdobników w świecie maszyn, pojazdów i sportu. Propozycje dla dorastających klientów przesączone są nastoletnim buntem, wyobraźnią i marzeniami.
Wszyscy mali klienci Re-kids oprócz dobrej zabawy, mają gwarancję jakości i tego, że wyjadą ze sklepu z głową pełną przygód.

Uwaga! Zdjęcia prezentowane w galerii są przeglądem kolekcji wiosennej Reserved. Nie ma możliwości wyboru przez internautów konkretnych ubranek. Laureaci konkursu otrzymają zestawy-niespodzianki ubrań wybrane przez Reserved.


Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie: Konkurs Re-Kids na wiosnę >>Zasady konkursu:
1. Konkurs Re-Kids na wiosnę zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najciekawszych zdjęć, które nagrodzimy zestawami ubrań z wiosennej kolekcji Re-kids Reserved.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
2. Propozycje, które nie będą związane tematycznie z konkursem zostaną usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 15 kwietnia do 29 kwietnia 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 2 maja i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.

  Fundatorem nagród jest marka Reserved

Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy