niemowlę, mina
fot. Panthermedia

Konkurs "Robimy miny" - WYNIKI

Do wygrania zestawy zabawek do budowania - klocki w rozmiarze maxi dla maluchów oraz zestaw klocków do budowy domu na plaży Barbie.
Magdalena Drab
niemowlę, mina
fot. Panthermedia
Uwaga, znamy już laureatów konkursu, oto oni:
ampari
basia2101
kammag
kiki69kiki
domazalka
fasOla08

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz nagrodzone zdjęcia >>Jaką śmieszną minę zrobiło ostatnio twoje dziecko? Czy był to grymas niezadowolenia, ciekawości, a może ogromnej radości? Pochwal się zabawną miną swojego malucha.

Zadanie konkursowe:
Zrób zdjęcie zaaferowanej, zabawnej miny dziecka. Zdjęć umieść na forum mamacafe.pl.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie >>

Nie masz jeszcze konta na forum? Zarejestruj się tutaj!

Nagrody:
Nagrodzimy 6 osób. Każdy zwycięzca otrzyma 1 z zestawów zabawek. A do wygrania są:
  • 3 zestawy First Builders Big Building Bag dla dzieci 1+
  • 3 zestawy MEGA Bloks Barbie Beach House dla dzieci 4+
Kolekcja MEGA Bloks First Builders – pierwsze klocki Twojego malucha
Baw się razem ze swoim dzieckiem, budując pierwsze konstrukcje i wieże z klocków, którymi zachwycają się rodzice i dzieci na całym świecie. MEGA Bloks First Builders Big Building Bag to zestaw złożony z kolorowych klocków w rozmiarze maxi, idealnie dopasowanych do rączek maluchów już od 1. roku życiu i stworzonych z myślą o ich potrzebach rozwojowych.

Zestaw MEGA Bloks First Builders Big Building Bag składa się z 80 elementów, klocków do budowy pierwszych, łatwych do złożenia konstrukcji. Wszystkie części zestawu zapakowane są w wygodną torbę z uchwytem, dzięki której można je łatwo przechowywać i transportować. Klocki z zestawu są kompatybilne z klockami z innych zestawów z serii MEGA Bloks First Builders i mogą być z nimi dowolnie łączone.
klocki dla dzieci, Big Building Bag

Kolekcja MEGA Bloks Barbie® - pierwsze klocki sygnowane logo Barbie®
Odpoczywaj razem z Barbie® na leżaku pod palmą! Zbuduj i wypełnij prawdziwą wodą różowe jacuzzi! Zaproś przyjaciół Barbie® na przyjęcie na plaży!

W zestawie MEGA Bloks Barbie ® Beach House znajdziesz elementy do budowy letniego domku z dwoma pokojami, patio i parkietem do tańca. Zestaw zawiera też dwie figurki do zabawy: Barbie® i Nikki, którym możesz zmieniać stroje.
Barbie Beach House, lalki Barbie
Konkurs trwa od 24 maja do 7 czerwca 2013 r.

Regulamin konkursu >>
Redakcja poleca: Dziecko chodzi na palcach – czy to norma, czy zaburzenie? [WIDEO]
Przyczyn, dlaczego dziecko chodzi na palcach, może być wiele – od niegroźnych po powody chorobowe, np. porażenie mózgowe lub obciążenia genetyczne. Chodzenie na palcach u dziecka wymaga konsultacji ze specjalistą, aby w razie potrzeby wdrożyć leczenie.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 8 głosy

Zobacz także

Popularne tematy