maluch, dziewczynka, rysowanie, kredki

Konkurs "Rysunkowy świat dziecka" - wyniki

Do wygrania Bazgrajki - książeczki dla dzieci autorstwa Michała Rusinka, sekretarza Wisławy Szymborskiej.
maluch, dziewczynka, rysowanie, kredki
Zakończyliśmy konkurs "Rysunkowy świat dziecka, oto laureaci:

1. SyEla
2. Kamilla90
3. justynaXsanko

Serdecznie gratulujemy!


Zobacz nagrodzone zdjęcia >>

***

Jeśli twoje dziecko nie rozstaje się z kredkami, a do tego uwielbia czytanie bajek i wymyślanie niesamowitych historii, czeka was nie lada gratka.

Zadanie konkursowe:
Zachęć swojego malucha, by narysował wymyślonego przez siebie, bajkowego bohatera. Zdjęcie rysunku zamieść na forum mamacafe.pl.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie >>


Nagrody:
3 Bazgrajki - książeczki dla dzieci autorstwa Michała Rusinka.

Bazgrajka to niezwykła książeczka, w której dziecko za pomocą dołączonej kredki może dorysować i kolorować niektóre elementy ilustracji. Autorem książeczki jest Michał Rusinek, sekretarz Wisławy Szymborskiej. Bazgrajka jest polecana dla dzieci od 2. roku życia.

Bazgrajkę „Żółty świat Ryska” można kupić w sklepie internetowym Bazgroszyt.pl. Dochód ze sprzedaży „Bazgrajki” przeznaczony jest na wysokiej jakości kredki wręczane dzieciom w całej Polsce w ramach działalności Fundacji Mówimy obrazami. Dzięki pomocy i zaangażowaniu znanych osób, w tym przypadku Michała Rusinka, Fundacja może prowadzić działania na większą skalę i docierać do jeszcze większej liczby dzieci. Więcej o działalności fundacji można dowiedzieć się na profilu Mówimy obrazami na FB, który zrzesza ponad 13 tysięcy fanów. Pokolorujmy razem całą Polskę!
Bazgrajka, Bazgroszyt, kolorowanki dla dzieci
Bazgroszyt.pl

Konkurs trwa od 27 sierpnia do 10 września.

Prosimy o uważne przeczytanie Regulaminu konkursu >>

 
Redakcja poleca: #MamaBezPorównania: z tatą na kajaki [WIDEO]
Uprawianie sportów z dzieckiem jest ważne dla rodziców - wynika z badań IQS i Mamo, To Ja. A jak to wygląda w praktyce? Ten zabawny filmik wyjaśnia wszystko.

Ocena (2 oceny)

6.0
Doładuj
Przeładuj