GRY
 
 

Konkurs "Scooby-Doo na tropie"

Kudłaty i Scooby-Doo znowu ścigają, zagadkom radę dają, brzuchy napychają! Konkurs rozstrzygnięty!

maluch, dziewczynka, rysowanie, kredki
Drodzy Rodzice,
Dziękujemy za udział w konkursie i przepiękne prace ulubionych bohaterów Waszych pociech. Jury wybrało 5 prac, które otrzymują nagrodę główną: płytę DVD "Kudłaty i Scooby-Doo na tropie" cz. 2. oraz piłkę plażową ze Scooby-Doo. Są to zdjęcia zamieszczone przez: edytakuk, justyna.sanko, cherryLady, KarolinaK, Aga_TM.
Dodatkowo, 5 nagród pocieszenia (zestaw kredek ze Scooby-Doo), otrzymują: rakastan, mskorpion, lipcowa, kokardeczka, fiplon.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.
Redakcja Babyonline.pl


Do zdobycia w naszym konkursie 5 płyt DVD o przygodach Scooby-Doo i jego przyjaciół pt. "Kudłaty i Scooby-Doo na tropie" cz. 2. + piłka plażowa ze Scooby-Doo. Dodatkowo zostaną przyznane nagrody pocieszenia - będzie to 5 zestawów kredek ze Scooby-Doo.
Czytaj więcej o nagrodzie >>

Aby wziąć udział w konkursie należy zamieścić na naszym foto-forum zdjęcie rysunku ulubionej postaci z paczki przyjaciół Scooby-Doo, który własnoręcznie namalowało Wasze dziecko. Można to zrobić w następujący sposób (opcje do wyboru):
1. Zamieszczając zdjęcie namalowanego obrazka (pod warunkiem, że będzie ono wyraźne).
2. Zeskanować namalowany obrazek.
3. Skorzytać z podstawowego programu graficznego Paint, który standardowo znajduje się w sytemie Windows (lub innego dowolnego programu graficznego). Po namalowaniu obrazka należy zapiasć go w formacie JPG (zapisz jako...*.jpg).

Wejdź na foto-forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs "Scooby-Doo na tropie" >>Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:

1. Konkurs "Scooby-Doo na tropie" zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najlepszych zdjęć, które nagrodzimy zestawem: płyta DVD z przygodami Scooby-Doo + piłka plażowa.
3. Dodatkowo zostaną przyznane nagrody pocieszenia - będzie to 5 zestawów kredek ze Scooby-Doo.
4. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
5. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
6. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 8 sierpnia do 23 sierpnia 2008 roku.
7. Jury podejmie decyzję 26 sierpnia i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
8. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
9. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
10. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
12. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj