makijaż, twarz, usta

Konkurs "Szalone makijaże"

Zrób sobie zdjęcie w najbardziej szalonym makijażu i wygraj zestaw kosmetyków kolorowych marki Eveline Cosmetics. Konkurs zakończony!
makijaż, twarz, usta
Lista laureatów konkursu:
1. lale3ka
2. montagne
3. Dolly25
4. mejkapownia
5. iguana00
6. Maja02
7. tomakej
8. wojk
9. ren81
10. Moon
11. Infatuation
12. kasiamat
13. annakubusiak
14. nikodem77
15. kleo25

Zobacz nagrodzone zdjęcia »

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych naszych konkursów.
Redakcja
Jesień dla kobiecego makijażu nie oznacza końca dla letnich i żywych barw! To pora roku, w której wokół nas jest więcej kolorów niż w pozostałych porach roku. Wykorzystaj przepiękne barwy jesieni i czerp inspiracje z natury.

Zrób sobie zdjęcie w najbardziej szalonym makijażu i wygraj jeden z 15 zestawów kosmetyków kolorowych marki Eveline Cosmetics.
W skład każdego zestawu wchodzi (zdjęcia kosmetyków w galerii obok):
- błyszczyk fruit garden
- tusz lash definer
- lakier do paznokci colour show
- fluid finish show

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie »
Konkurs trwa od 2 do 16 listopada 2009 roku.


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Szalone makijaże" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 15 najlepszych zdjęć, których autorzy otrzymają zestawy kosmetyków marki Eveline Cosmetics.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 2 do 16 listopada 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 20 listopada 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu do wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych na forumową skrzynkę redakcyjną, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi zdjęciami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Zdjęcia, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor konkursu

Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj