GRY
 
 
separator
Wyślij e-mailem

2 x ZESTAW PRVITAL ACTIV+ PRODETOX + TRZYMIESIĘCZNY PAKIET dietetyczno-treningowy SILVER
 
Provital Activ+ - stworzony w trosce o codzienne, prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Produkt oparty na zielonym jęczmieniu, utrzymuje równowagę kwasowo-zasadową i zapewnia prawidłowe pH organizmu. To unikalna kompozycja ekstraktów roślinnych oraz witamin i minerałów, która wspomaga dobre samopoczucie psychiczne, witalność i odporność na stres. Niweluje skutki zakwaszonego organizmu i przywraca mu równowagę.
 
Prodetox Activ+ - starannie dobrana mieszanka wyselekcjonowanych ziół i witamin, które pomogą oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn. Pełna gama składników aktywnych, m. in. ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej, zielony jęczmień i ziele czystka dodadzą wigoru i wspomogą przywrócenie równowagi kwasowo-zasadowej. Polecany przy zaburzeniach procesów trawiennych, zaparciach, zmęczeniu i spowolnionym metabolizmie. Działa jak naturalny odtruwacz dla organizmu. Za sprawą chlorofilu obecnego w zielonym jęczmieniu, znakomicie poprawia trawienie. Wspomaga pracę nerek i zwiększa zdolności regeneracyjne organizmu.
               
Do każdego zestawu Pakiet Silver na 3 miesiące: Get Slim Club
Jest to 13-tygodniowy dietetyczno-treningowy program, który odchudził już tysiące Polek. Zawiera cotygodniową listę zakupów, spis diet na pięć posiłków i jeden warzywno-owocowy koktajl, codzienne 5-minutowe, energetyczne treningi TABATA oraz porady czwórki ekspertów z każdej dziedziny (dietetyka, psychodietetyka, coacha oraz trenera).