GRY
 
 

Konkurs - szukamy Super Mamy!

Zostań gwiazdą i wygraj wspaniałe rodzinne nagrody.

Mleczny start, mleczna kanapka, konkurs Szukamy super mamy
fot. materiały prasowe

Droga Mamo, masz mnóstwo pomysłów, jak spędzać czas z dziećmi, dbać o nie, mądrze pomagać i uczyć samodzielności? Podziel się swoim doświadczeniem i weź udział w konkursie „Szukamy Super Mamy”. Wejdź na www.mlecznystart.pl.

Mleczny Start stawia na mamy!

Kochające, zaradne i pomysłowe – Super Mamy są wśród nas. Zasługują na to, by nagrodzić ich codzienny trud związany z wychowaniem dzieci i troską o rodzinę. Dlatego już w Dniu Matki, 26 maja, na stronie www.mlecznystart.pl ruszył konkurs, w którym mamy z całej Polski mają szansę na wspaniałe nagrody. Organizatorem konkursu jest Mleczny Start - pyszne i pożywne produkty śniadaniowe, stworzone specjalnie dla dzieci: kaszka i Zbożowa Kanapka.
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Kogo szukamy, kim są Super Mamy?

Super Mama to „zwyczajna - niezwyczajna” kobieta, odnosząca sukcesy w wychowywaniu dzieci i zaangażowana w pracę nad rozwojem swoich pociech. To warte pokazania innym a jednocześnie godne najwyższego uznania i szacunku.

Wychowanie dziecka opiera się z jednej strony na wiedzy, którą warto czerpać z porad ekspertów. Z drugiej strony wiele zależy od maminej pomysłowości. To dzięki niej dziecko poznaje świat i uczy się każdego dnia. Pomysły Super Mamy na spędzanie wolnego czasu angażują całą rodzinę i wspierają rozwój najmłodszych. Nawet zwykłe gotowanie czy spacery w parku stają się dzięki niej wspaniałą, edukacyjną zabawą.

Etapy konkursu
Codziennie na stronie www.mlecznystart.pl można oddać głos na wybraną Super Mamę.

Od 26 maja do 15 lipca trwa głosowanie na Super Mamy z regionów. Półfinalistki poznamy już 31 lipca. Czeka je prezentacja w sierpniu i wrześniu w magazynie Pani Domu oraz rodzinne nagrody: karty prezentowe na zakup książek, gier i zabawek, książka Jespera Juula „Uśmiechnij się, siadamy do stołu” oraz zestawy produktów Mleczny Start na pożywne i zdrowe śniadania dla dzieci.

W finale ogólnopolskim można od 1 sierpnia do 30 września oddawać głosy na kandydatki na Super Mamę Gwiazdę. Wyniki ogłosimy 10 października.

Super Mamę Gwiazdę, laureatkę konkursu, już w październiku pozna cała Polska. Zostanie twarzą okładki magazynu Pani Domu! Profesjonalna sesja zdjęciowa, wywiad a do tego nagroda dla całej rodziny – niezapomniane ferie w hotelu Czarny Potok w Zakopanem…  Jest o co powalczyć!

Jak wziąć udział w konkursie? To proste!

Na stronie www.mlecznystart.pl znajduje sie formularz konkursowy. Każda mama może opisać tam swoją prawdziwą historię, podzielić się poradami z innymi matkami, podać ciekawe pomysły jak wartościowo spędzać czas z rodziną, rozwijać talenty dziecka czy angażować się w życie szkoły i wiele innych. Do tego zdjęcia z pociechami i… gotowe!

Zapraszamy do zabawy i głosowania na Super Mamę regionu!

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj