GRY
 
 

Konkurs Trudne tematy

Konkurs rozstrzygnięty! Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich do kolejnych konkursu na naszym portalu.

mama, maluch, rozmowa
Kochani Rodzice,
Rzeczywiście temat tego konkursu nie należał do najłatwiejszych. Jednak wszystkie osoby biorące udział w konkursie, świetnie poradziły sobie z tym problemem. Wasze odpowiedzi były bardzo logiczne i na pewno zrozumiałe dla dzieci. Możemy tylko pogratulować Waszym pociechom takich wspaniałych rodziców, jak Wy .
Niestety, do wygrania było tylko 5 zestawów książeczek, zawierających 3 pozycje książkowe:
1. "Mała książka o przemocy"
2. "Mała książka o śmierci"
3. "Mała książka o kupie"

Redakcja postanowiła przyznać nagrody za wypowiedzi następujących osób:
kosania, jagienkazbagienka, tomasam, jarjarbinks, anetakam0.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich do kolejnych konkursu na naszym portalu.


Nagłe wydarzenia w życiu dziecka (takie jak śmierć bliskiej osoby) to stany, z którymi ani mama, ani tata często sami nie potrafią sobie poradzić. W takich sytuacjach warto sięgnąć po książki, które pomogą dziecku zrozumieć, co się dzieje wokół niego i z nim samym. Ułatwią panowanie nad emocjami, podpowiedzą, jak radzić sobie z codziennymi stresami.

Już dziś możecie w naszym konkursie wygrać książeczki, które dotykają trudnych tematów, takich jak śmierć, przemoc. Autorka książeczek z ogromnym wyczuciem, powagą, a jednocześnie odpowiednią dozą humoru odpowiada na wszystkie te pytania, które nurtują dzieci nie od dzisiaj. Na zestaw 3 książeczek składają się:
1. "Mała książka o przemocy"
2. "Mała książka o śmierci"
3. "Mała książka o kupie"
Autorką wszystkich książęczek jest Pernilla Stalfelt. Książki pochodzą z serii "Bez tabu" wyd. Jacek Santorski&Co.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że na naszym forum napiszesz, jak Ty radzisz sobie w trudnych sytuacjach. Jak wytłumaczyłbyś/wytłumaczyłaś dziecku dlaczego nie można kraść?


Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs Trudne tematy >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs Trudne tematy zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najlepszych odpowiedzi, które nagrodzimy zestawem 3 książek z wyd. Jacek Santorski&Co.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 30 maja do 16 czerwca 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 20 czerwca i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
10. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj