GRY
 
 

Konkurs "Ulubiona książka z dzieciństwa”

Weź udział w naszym konkursie "Ulubiona książka z dzieciństwa" – podziel się z nami, która książka w dzieciństwie była twoją ulubioną i dlaczego. Do wygrania 3 prenumeraty pięknej kolekcji książek z kanonu literatury dziecięcej.

dziecko czyta bajkę
fot. Fotolia
Piękne księżniczki, wesołe pomysły dzieci z wioski Bullerbyn, szalone indiańskie przygody – to tylko niektóre z ulubionych motywów dzieci w książkach dla maluchów. A może ty miałaś jakieś inne? Podziel się z nami tym, która książka w dzieciństwie była dla Ciebie szczególnie ważna i dlaczego – wygraj piękną kolekcję książek dla dzieci!

Zasady konkursu "Ulubiona książka z dzieciństwa"

1. Aby wziąć udział w konkursie "Ulubiona książka z dzieciństwa", należy napisać kilka zdań o jakiejś ulubionej książce z dzieciństwa, która zawierała historię dla was wyjątkową kiedy byliście dzieckiem. Napisz tytuł i powód, dlaczego była to twoja ulubiona książka w dzieciństwie, i zamieść je w wątku konkursowym na forum.
2. Aby dodać swoje zgłoszenie konkursowe, należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski*, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
3. Najciekawsze historie – zdaniem Komisji Konkursowej - dodane w wątku konkursowym zostaną nagrodzone prenumeratą kanonu literatury dziecięcej (w sumie 26 książek).
*Osoby, które mają konto w systemie ja.w.polki.pl proszone są o zweryfikowanie danych przed zgłoszeniem się do konkursu.
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Nagrody

3 x prenumerata kanonu literatury dziecięcej (w sumie 26 książek) - książki, które od pokoleń rozbudzają wyobraźnię młodych czytelników.

Pierwszy tom kolekcji - "Akademia Pana Kleksa" Jana Brzechwy
 
Przeczytaj więcej o całej kolekcji kanonu literatury dziecięcej

Konkurs trwa od 05.09.2016 do 19.09.2016

DODAJ SWOJĄ HISTORIĘ

Zobacz regulamin
 
Nagrody otrzymują:
  • domi_bog
  • ledyedit
  • enigma10
Doładuj
Przeładuj