kobieta, jedzenie, sałatka, warzywa

Konkurs "Uroda na talerzu"

Wygraj na Dzień Matki nowy 14-dniowy program, który redukuje cellulit miejscowo, zewnętrznie, a także wewnętrznie poprzez suplement diety. Konkurs zakończony!
kobieta, jedzenie, sałatka, warzywa
Lita laureatek konkursu:
1. anneczka23
2. marcela123
3. zofik
4. mariwanna
5. magdalenad1983
Zobacz nagrodzone zdjęcia potraw »

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych naszych konkursach.
Redakcja


Zadanie konkursowe:

Pierwsze oznaki cellulitu można zwalczyć nie tylko odpowiednio pielęgnując ciało skutecznymi preparatami, ale także poprzez zdrową dietę i ćwiczenia fizyczne. Jaki jest Twój przepis na urodę? Zamieść na naszym forum zdjęcie, na którym widnieje przygotowany przez Ciebie zdrowy posiłek.

5 najciekawszych nagrodzimy pełnym zestawem Pharmaceris C, o łącznej wartości 150 zł!
W skład każdego zestawu wchodzi:
1. Antycellulitowy peeling myjący do ciała
2. Antycellulitowy krem-żel
3. Suplement diety


Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs "Uroda na talerzu">>
Pharmaceris C – dwie płaszczyzny walki

Każda kobieta marzy o jędrnej, elastycznej skórze. Często przeglądamy się w lustrze wyszukując nawet najdrobniejszych jej defektów. Naszą uwagę skupiamy przede wszystkim na poszukiwaniu pierwszych oznak „pomarańczowej skórki“. Jak donoszą najnowsze badania, cellulit występuje już u ponad 85% kobiet, a jego przyczyną jest głównie zła dieta i brak ruchu. Najnowsza, dwunasta linia dermokosmetyków Pharmaceris C opracowana przez Centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris to unikalny 14-dniowy program, który skutecznie pomoże nam w walce z cellulitem.

Więcej informacji o produktach Pharmaceris C »


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!


Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 5 najlepszych zdjęć, których autorzy otrzymają zestawy dermokosmetyków Pharmaceris C.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 19 maja do 26 maja 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 29 maja 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi zdjęciami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Zdjęcia, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor nagród:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0

Zobacz także

Popularne tematy