GRY
 
 

Konkurs "Uwielbiamy wodne zabawy"

Weź udział w naszym konkursie "Uwielbiamy wodne zabawy" - dodaj zdjęcie, które pasuje do hasła przewodniego konkursu. Do wygrania 3 zestawy: książka z płytą CD "Piekna i Bestia" oraz płyta "Kołysanki Rybki Mini Mini".

dziecko bawi się w wodzie, chalanie wodą
fot. Fotolia
Lato, wakacje i ciepłe słoneczne promienie to świetny moment na zabawy w wodzie – nie ważne czy to rozchlapywanie wody z miski na trawniku, wesoła wieczorna kąpiel w wannie, bitwa na pistolety wodne, czy może chlapanie się w morskich falach z mamą i tatą. Każda taka zabawa to niezapomniana przygoda, która wywołuje mnóstwo śmiechu! Pokażcie nam wasze wodne zabawy - wygrajcie fajną nagrodę!

Zadanie konkursowe

Dodajcie do naszej galerii na forum zdjęcie, które najlepiej pasuje do hasła przewodniego "Uwielbiamy wodne zabawy".

Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Nagrody

3 zestawy: książka z płytą CD "Piekna i Bestia" oraz płyta "Kołysanki Rybki Mini Mini.

Konkurs trwa od 5.08.2016 r. do 19.08.2016 r.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE (tu możesz dodać zdjęcie)

Regulamin konkursu

W konkursie wygrali użytkownicy o loginach:
Doładuj
Przeładuj