Kubuś i przyjaciele, bajki dla dzieci, książki dla dzieci
fot. materiały prasowe

Konkurs "Wakacje z przyjacielem"

Do wygrania książki i CD z bajkami dla dzieci.
Kubuś i przyjaciele, bajki dla dzieci, książki dla dzieci
fot. materiały prasowe
Uwaga, konkurs zakończony. Oto laureaci:

1. evciaaa
2. wojenka
3. Isa04
4. saga001
5. pimpek30

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz nagrodzone zdjęcia >>
***

Bohaterowie opowieści Disneya towarzyszą dzieciom od najmłodszych lat. Często nasze pociechy są z nimi tak emocjonalnie związane, że nawet w okresie wakacji nie chcą się rozstawać ze swoimi ulubieńcami. Jeśli i w Waszej wakacyjnej wyprawie bierze udział Kubuś, Zygzak, Kopciuszek, Kermit lub inne postaci znane z disneyowskich filmów, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.
 
Zadanie konkursowe:
Sfotografujcie swoje dziecko w towarzystwie jego ulubionego bohatera Disneya podczas Waszych wakacyjnych wojaży, a zdjęcie zamieście na forum mamacafe.pl.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie >>

5 najciekawszych zdjęć nagrodzimy zestawami książek.
Każdy zestaw zawiera:
- książkę i CD "Kubuś i przyjaciele"
- książkę i CD "Muppety"

Książki z serii „Czytaj i słuchaj” znakomicie sprawdzą się w roli wakacyjnej lektury. Są to historie filmowe pełne niecodziennych przygód i dobrego humoru. Dzięki nim Wasze pociechy wkroczą do zaczarowanego świata pełnego magii i przeżyją niesamowite przygody w towarzystwie swoich ulubionych bohaterów. Do każdej książki dołączona jest płyta CD ze słuchowiskiem zawierającym fragmenty oryginalnego dubbingu z filmów Disneya. Będzie to więc dla Was doskonała okazja, abyście podczas podróży wspólnie czytali i słuchali opowieści, a nawet śpiewali piosenki.
Muppety, książka dla dzieci, audiobook dla dzieci


Konkurs trwa od 18 lipca do 1 sierpnia.

Regulamin konkursu >>

Redakcja poleca: Czytasz dziecku? Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów
Wszystko można robić lepiej lub gorzej. Z chwilą, gdy stajemy się rodzicami, warto jednak podciągnąć się w sztuce głośnego czytania. Po co? Po to, aby dzieci chciały nas słuchać i w przyszłości same chętnie sięgały po książki.
Doładuj
Przeładuj