Konkurs "Wielkanocne malowanki"

Weź udział w naszej zabawie i wygraj dla dziecka płytę DVD z przygodami Pingu lub grę edukacyjną z serii "Królik Bystrzak". Konkurs zakończony!
Lista laureatów "Wielkanocnego konkursu":
1. poziomka77
2. edytakuk
3. laurence
4. Marudella
5. tomasam
6. paputek77
7. GosiaInuszka
8. Makaki
9. katrina7899
10. itap07
11. mrufka100
12. Mamutek
13. Wesoły
14. Miranda
15. katij
Zobacz zdjęcia laureatów >>


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach.
Z życzeniami Wesołych Świąt!

Redakcja


Święta wielkanocne już niebawem, zatem najwyższa pora wprowadzić świąteczną atmosferę do naszych domów.

Weź udział w naszej zabawie i namaluj z dzieckiem wielkanocnego zajączka, kurczaczka, pisanki lub to, co kojarzy Wam się ze świętami Wielkiej Nocy.
Możecie skorzystać z naszych szablonów świątecznych kolorowanek lub namalować obrazek według własnego pomysłu. Zdjęcie obrazka zamieść na naszym foto forum.
Zobacz szablony >>Do zdobycia jedna z 15 atrakcyjnych nagród: 10 gier edukacyjnych z serii "Królik Bystrzak" (zerówka lub przedszkolak) ufundowanych przez CD Projekt oraz 5 płyt DVD z przygodami Pingu ufundowane przez Galapogos Films (więcej o nagrodach w czytaj więcej).
Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs "Wielkanocne malowanki" >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Wielkanocne malowanki" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 15 najlepszych zdjęć, których autorzy otrzymają nagrody ufundowane przez CD Projekt i Galapagos Films.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje niezwiązane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 25 marca do 8 kwietnia 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 9 kwietnia 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
7. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
8. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
9. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsorzy nagród:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj