GRY
 
 

Konkurs "Wielkanocne zajączki"

Weź udział w naszym świątecznym konkursie i wygraj maszynkę do malowania jajek lub schowki na prezenty "Spodnie zająca". Konkurs zakończony!

Lista laureatów konkursu:
1. Kamilla90
2. Kira13x
3. ewkank
4. iwa643
5. iwonawiesiolek
6. janiaD
7. magdax78
8. pewna_studentka
9. pimpek30
10. saga001

Zobacz nagrodzone zdjęcia »

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych naszych konkursów.
RedakcjaZadanie konkursowe:
Zając wielkanocny to jeden z symboli Świąt Wielkiejnocy. Pokaż nam, jak wyobraża go sobie Twoje dziecko (technika wykonania pracy jest dowolna). Zdjęcie zamieść w galerii konkursowej mamacafe.pl.
UWAGA! W tytule zdjęcia koniecznie wpisz wiek dziecka.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie »
Konkurs trwa od 11.04 do 24.04.2011 r.

Nagrody:
• Maszynka do malowania jajek (5 sztuk)
• Schowki na prezenty "Spodnie zająca" (5 sztuk)
Nagrody będą przyznawane losowo, laureaci nie mają możliwości wyboru nagród.

Przed przystąpieniem do konkursu prosimy uważnie przeczytać Regulamin »


Maszynka do malowania jajek
Lubisz malować pisanki? Możesz polubić to jeszcze bardziej! Oto sposób, aby wielkanocne jaja stały się kolorowymi dziełami sztuki, a palce były zawsze czyste! Wystarczy zamocować jajko w przyrządzie i już można zacząć malowanie. W komplecie paleta do malowania z 6 farbkami do jajek firmy Heitmann i pędzelek. Od 3 lat. Wymiary 13x10 cm. cena: 19.99 zł Dostępny w Weltbild.pl (Klub Dla Ciebie) i na www.weldbild.pl
Schowki na prezenty "Spodnie zająca", 3 sztuki
Prezenty na zajączka inne niż zwykle! Czekoladowe jajeczka i cukierki ucieszą obdarowanych jeszcze bardziej, gdy zostaną podane w oryginalny sposób. Spodenki na szelkach – w świeżych wiosennych barwach, z puszystymi, białymi ogonkami – to przesympatyczny pomysł. Wypełnione łakociami, mogą stać na wielkanocnym stole – ku uciesze dzieci i dorosłych. Każdy element z filcu, 15x21 cm. cena: 24.99 zł Producent: Weltbild. Dostępny w Weltbild.pl (Klub Dla Ciebie) i na www.weldbild.pl


Fundator nagród:
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (6 ocen)

5.8
Doładuj
Przeładuj