GRY
 
 
separator
Wyślij e-mailem
O konkursie
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią - wreszcie wiosna! Nadchodzące święta wielkanocne to jedna z okazji by wpuścić trochę radosnego nastroju do domu. Razem ze swoim małym zajączkiem wielkanocnym możecie ozdobić z tej okazji jego pokój, przygotujcie wcześniej koszyczek wielkanocny albo pomalujcie razem kolorowankę związaną z Wielkanocą. 

Pokaż nam swoje wielkanocne przygotowania lub maluszka w wielkanocnym stroju - zajączka czy kurczaczka - i wygrajcie wspaniałe nagrody! Laureatów wybiorą redaktorki Babyonline.pl.
Będziemy brać pod uwagę oryginalne ujęcie tematu, kompozycję. Każde zdjęcie – nawet to niedoskonałe technicznie – ma szansę wygrać w tym konkursie.
Mamy do rozdania aż 35 nagród!

ZASADY KONKURSU
 
  1. Aby wziąć udział w konkursie "Mój wielkanocny zajączek. Czekamy na święta", należy:
    • mieć konto w systemie babyonline.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski*, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu, nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów.
    • zamieścić zdjęcie w specjalnie założonej przez redakcję galerii konkursowej. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
  2. Konkurs będzie trwał od 21 marca do 4 kwietnia 2017 r. Wyniki konkursu ogłosimy do 7 kwietnia 2017 r.
  3. Laureatami konkursu zostaną osoby, których zdjęcia zostaną wybrane przez jury.

Jeśli chcesz się zarejestrować na forum, skorzystaj z formularza na babyonline.pl.
Regulamin