GRY
 
 

Konkurs "Witaj na świecie kochanie" - lipiec

Weź udział w konkursie "Witaj na świecie kochanie", przyślij nam zdjęcie swojego nowonarodzonego dziecka, i wygraj fajną nagrodę ufundowaną przez Coodo.pl.

Chusta bambusowa muślinowa Gold Dots od coodo.pl
fot. coodo.pl
Jeśli chcesz podzielić się z nami radosną nowiną o porodzie i pokazać nam swoje maleństwo, dodaj zdjęcie do naszej galerii konkursowej i wygraj nagrodę ufundowaną przez Coodo.pl. 

Zadanie konkursowe

Dodajcie do naszej galerii na forum "Witaj na świecie kochanie" zdjęcie swojego nowonarodzonego dziecka.

Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Nagroda

W lipcu nagrodą są 4 chusty bambusowe muślinowe Gold Dots - każda stanowi oddzielną nagrodę.
 
Niezwykle przyjemna w dotyku, duża, bambusowa chusta o wielu zastosowaniach - doskonała zarówno jako otulacz dla najmłodszych, latem przewiewny kocyk czy osłona wózka przed słońcem, prześcieradełko i wiele innych. Chusta jest biała w subtelne złote plamki, które pięknie kolorystycznie nawiązują do musztardowego koloru kolekcji ubranek marki COODO.

Więcej informacji na temat chusty w Katalogu produktów dla dzieci:

Czas trwania konkursu: od 1 do 31 lipca 2016 r. 

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE (tu możesz dodać zdjęcie)

Regulamin konkursu

W lipcu 2016 r. laureatami zostały osoby:
Gratulujemy!

Doładuj
Przeładuj