co się dzieje po porodzie
fot. Panthermedia

Konkurs "Wspólne chwile"

Pokaż nam Wasze wspólne chwile pełne miłości i walcz o nagrodę główną - elektroniczną nianię Babyviewer 4500. Konkurs zakończony!
co się dzieje po porodzie
fot. Panthermedia
Nagrodę główną (elektroniczną nianię Babyviewer 4500) otrzymuje:
superbuziak

Nagrody pocieszenia
(zestaw 3 woreczków do sterylizacji butelek) trafią do:
1. dwz
2. ANET333
3. asia_c
4. ellie
5. gosiasta

Zobacz nagrodzone zdjęcia »


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych naszych konkursów.
RedakcjaZadanie konkursowe

Gdy dziecko pojawia się na świecie, niemal błyskawicznie rozkochuje w sobie wszystkich, ale oczywiście związek z mamą już od początku jest szczególny. Noworodek robi wiele, by Cię ze sobą związać. Z czasem ta więź między mamą a dzieckiem pogłębia się. Pokaż nam, jak wyglądają Wasze wpólne chwile pełne miłości.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie »
Konkurs trwa od 05.08 do 19.08.2010 r.

Nagroda główna

1 x elektroniczna niania Babyviewer 4500

Nagrody pocieszenia
5 x zestaw 3 woreczków do sterylizacji butelek
Przed przystąpieniem do konkursu prosimy uważnie przeczytać Regulamin »

Opis nagrody:
Niania Babyviewer 4500 to cyfrowe urządzenie bezprzewodowe pozwalające monitorować reakcje dziecka podczas snu w każdym miejscu i warunkach. Rodzice nie tylko słyszą, ale i obserwują zachowanie dziecka na dużym, kolorowym monitorze o przekątnej 3,5 cala (8,89 cm). Niania jest aktywowana głosem, toteż rodzice natychmiast usłyszą płacz dziecka, jego kaszel czy przyspieszony oddech, jak również zobaczą czy nie rozkopało się podczas snu. Zasięg niani wewnątrz pomieszczeń wynosi do 50 m - dzięki temu rodzice mogą np. zrelaksować się w ogródku czy wyjść na chwilę na sąsiedzkiego grilla. Niania jest polecana na wyjazdy w plener czy wycieczki - jej zasięg w otwartej przestrzeni wynosi do 300 m. Swobodę podróżowania zapewnia również jej zasilanie: na baterię lub z gniazdka.

Informacje o TOPCOM

TOPCOM, firma utworzona w 1991 r., jest wiodącym belgijskim producentem urządzeń elektronicznych (ciśnieniomierze, termometry, nawilżacze powietrza, zegarki sportowe, urządzenia do masażu), w tym do pielęgnacji dzieci (nianie audio i wideo, termometry, wagi dla niemowląt, podgrzewacze butelek) oraz urządzeń telekomunikacyjnych (telefony bezprzewodowe DECT, krótkofalówki, rozwiązania sieciowe). Misją TOPCOM jest oferowanie urządzeń o niebanalnej stylistyce, innowacyjnych, łatwych w instalacji i użytkowaniu. Hasłem firmy jest "Technologia dla ludzi".

Więcej informacji: o produktach do pielęgnacji dzieci www.topcom-kidzzz.pl, o firmie www.topcom.pl


Sponsor konkursu
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy