marko
fot. Marko

Wygraj interaktywną przytulankę, która uczy mówić!

Weź udział w konkursie Mamo to ja i wygraj dla swojego dziecka jedną z uroczych przytulanek - Julię lub Wayne'a. Wystarczy, że odpowiesz na proste pytanie konkursowe.
marko
fot. Marko

Nie możesz doczekać się, kiedy po raz pierwszy usłyszysz z ust malucha słówko „mama”? Zobaczysz, ile emocji będzie wiązało się z tym przeżyciem!

Nauka mówienia to proces, który składa się z wielu elementów. Jeżeli chcesz wesprzeć malucha w rozwoju mowy, możesz to zrobić za pomocą odpowiednich narzędzi edukacyjnych, np. zabawek. Szukaj takich, które pomagają dziecku komunikować się i które mają możliwość nagrywania słówek. Takie funkcje posiada między innymi interaktywna przytulanka Julia oraz jej towarzysz Wayne – dzięki nim pociecha uczy się zapamiętywać to, co słyszy, a przy okazji ma mnóstwo frajdy z zabawy. Jeśli chcesz zdobyć Julię lub Wayne'a dla swojej pociechy, weź udział w naszym konkursie!

Co trzeba zrobić?

1. Wybierz rodzaj nagrody, jaką chcesz wygrać.
2. Dokończ zdanie: Dobra mama to osoba, która...

Nagrody

2 x Przytulanka interaktywna Julia uczy mówić lub 2 x Przytulanka interaktywna Wayne uczy mówić – każda z lalek w zabawny sposób powtarza wypowiadane słowa, powodując uśmiech nie tylko na twarzach dzieci. Gra 4 wesołe melodie i kiwa głową w ich rytm. Posiada funkcję nagrywania głosu i powtarzania nagrań w późniejszym czasie. Gdy ustawisz Julię lub Wayne'a w trybie nauki mówienia, lalka powtórzy słowa wypowiedziane przez twoją pociechę. To ćwiczenie utrzymuje zainteresowanie dziecka nauką mówienia i wydawania dźwięków. Możesz też nagrywać proste słowa takie jak „tata”, „mama”, „dziękuję” lub „przepraszam”. Po naciśnięciu brzuszka lalki, dziecko usłyszy nagrane przez ciebie zwroty – dzięki temu nauczy się je zapamiętywać!Lalka zachęci Twoje dziecko do:
  • Słuchania – rodzice nagrywają słowa
  • Mówienia – dziecko słucha i uczy się wypowiadać pierwsze słowa.
  • Reagowania – lalka naśladuje dźwięki wydawane przez dziecko, zachęcając je do powtarzania i uczenia się.

Konkurs trwa do 10.02.2019r. Aby wziąć udział w nim udział, wypełnij formularz:

Więcej: Marko

Zobacz także

Popularne tematy