mata gimnastyczna
fot. Marko

Konkurs! Wygraj matę edukacyjną i projektor Tiny Love!

Co jest najważniejsze w byciu mamą? Pokaż nam to na zdjęciu i zdobądź dla dziecka 1 z 3 fantastycznych zestawów Tiny Love.
mata gimnastyczna
fot. Marko


Odpowiednio dobrane do wieku zabawki mogą wesprzeć rozwój dziecka w wielu obszarach. Zobacz, które z nich przydadzą się twojemu maluchowi i zdobądź nagrody!

Wiemy, że jesteś wspaniałą mamą!

Każdego dnia dbasz o to, aby twój maluch poznawał świat i zdobywał nowe umiejętności. Nieocenioną pomocą mogą okazać się zabawki edukacyjne, które stymulują różne elementy rozwoju dziecka. Dla takiego bobasa, na start najlepsza będzie mata gimnastyczna. Leżąc na niej, dziecko może ćwiczyć:
 
  • Ruchy całego ciała – duży obszar do zabawy pozwala na rozciąganie ciała, eksperymentowanie z ruchem oraz turlanie, natomiast aktywizujące zabawki, takie jak lusterko oraz ptaszek pozwalają wydłużyć czas spędzany na brzuszku.
 
  • Ruchy precyzyjne – podczas leżenia zarówno na pleckach, jak i brzuszku dziecko ćwiczy ruchy precyzyjne i rozwija kontrolę nad ruchami swych dłoni.
 
  • Kojarzenie – mata rośnie razem z dzieckiem, wspiera rozwój poznawczy i pozwala zrozumieć ideę działania związku przyczynowo-skutkowego. A gdy malec podrośnie, będzie mógł dalej uczyć się za pomocą bardziej zaawansowanych funkcji.

Mata gimnastyczna wpływa również na rozwój emocjonalny i społeczny, pobudza wyobraźnię i kreatywność, stymuluje język i komunikowanie się oraz zmysły. To wspaniała zabawka, która z pewnością ucieszy twojego malucha. A przyjemną noc zapewni mu niezwykły projektor muzyczny z sensorem – również przydatny w wielu etapach rozwoju dziecka. Gdy lampka nocna rozbłyśnie blaskiem w całym pokoju dziecinnym, będziesz mogła czytać dziecku bajkę lub ukołysać je do snu.

Wygraj matę i projektor!

Mata gimnastyczna dla bobasa i muzyczny projektor to wspaniałe narzędzia, które w połączeniu z poradnikiem dla rodziców 7 Elementów Rozwoju pomogą ci rosnąć wraz z dzieckiem. Chcesz je zdobyć? Pokaż nam na zdjęciu, jak wspaniale być mamą i dokończ zdanie: „Najważniejsze w byciu mamą jest…” Nagrodą w naszym konkursie jest 1 z 3 zestawów marki Tiny Love, w skład którego wchodzi:

Gimnastyka dla bobasa z pałąkami – Leśna Kraina – zapewni aktywny rozwój ruchowy, oraz radość z odkrywania nowych bodźców. Możesz umieścić zabawki w zasięgu ręki dziecka, aby stymulować i wspierać rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i umiejętności chwytające, co pomaga rozwijać zdolności poznawcze dziecka. Wyjątkowy, przesuwany łącznik pałąków sprawia, że od tej pory możesz dostosować ich ułożenie do potrzeb dziecka. Mata zawiera urocze zabawki, aktywujące rozwój twojej pociechy, bezpieczne lusterko, elementy świecące i grające oraz przesuwane pierścienie dla łatwiejszego przemieszczania zabawek. Można ją prać w pralce, dzięki czemu zawsze będzie czysta i pachnąca.


Lampka/projektor muzyczny Mały Marzyciel z sensorem 3w1 – Leśna Kraina – innowacyjny projekt pozwala na różne tryby użytkowania. W jednym urządzeniu otrzymujesz: nocną lampkę, która zapewnia ciepłe, delikatne światełko wypełniające pokój dziecka, projektor wyświetlający piękny gwiazdozbiór, który zaprasza do słodkich snów, a także odtwarzacz MP3 z wieloma wyjątkowymi kołysankami i białymi szumami, które pomogą dziecku szybciej zasnąć. Wbudowany czujnik płaczu automatycznie włącza dźwięki i muzykę.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Materiał powstał przy współpracy z: Marko

Zobacz także

Popularne tematy