kolaż
fot. Marko

Wygraj nosidełko ergonomiczne Izmi! Konkurs Mamotoja.pl

Weź udział w naszym Konkursie MamoToJa.pl – napisz nam, jakie są twoje sposoby na aktywność z dzieckiem. Do wygrania nosidełko ergonomiczne Izmi.
kolaż
fot. Marko


Przyjście na świat nowego członka rodziny wcale nie oznacza rezygnacji z dotychczasowej aktywności. Wspólne spędzanie czasu to okazja do budowania prawidłowych i silnych relacji z dzieckiem.

Wycieczka z maluchem – to ci się przyda

Spacer po lesie, górska wycieczka czy po prostu zwykłe wyjście na miasto? Współczesne mamy nie ograniczają się do przebywania wyłącznie w domu – zwłaszcza, że jest tak wiele możliwości aktywnego spędzania czasu z maluchem. Pasjonatkom pieszych wędrówek sprawę ułatwi noszenie dziecka w ergonomicznym nosidełku, czyli takim, które podtrzymuje główkę maluszka, nie obciąża pleców rodzica i pozwala nosić dziecko w wielu pozycjach. Dzięki temu niemowlę może lepiej obserwować to, co znajduje się wokół niego, a ty masz więcej swobody i pewność, że jest ono bezpieczne. Takie udogodnienia sprawiają, że można podróżować ze swoją pociechą dosłownie wszędzie i doświadczać korzyści, jakie płyną ze wspólnie spędzonych chwil! A jaki jest twój sposób na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem? Podziel się tym z nami i wygraj wygraj 1 z 3 ergonomicznych nosidełek Izmi o wartości 319 zł!

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

1. Pokaż na zdjęciu, że jesteś aktywną mamą.
2. Opisz swoje sposoby na aktywność fizyczną z dzieckiem.

Nagroda

3 x Nosidełko ergonomiczne Izmi 0 m+ (szare) – dzięki swojej fantastycznej konstrukcji nosidełko zapewnia równomierne rozłożenie masy ciała dziecka, co w efekcie zmniejsza nacisk na plecy rodzica. Forma nosidełka gwarantuje najlepszą możliwą pozycję również dziecku, zapewniając naturalny rozwój bioder już od urodzenia. Unikalne paski ściśle dopasowują się do ramion rodzica, a górna część nosidełka zapewnia noworodkom odpowiednie podparcie główki, zapobiegając niekontrolowanemu jej przechyleniu. Dodatkowa poduszeczka umożliwia regulowanie wysokości siedzenia zapewniając komfort oraz wygodę w czasie dorastania dziecka. Dzieci bardzo lubią obserwować otoczenie, dlatego możliwość odpięcia i odwinięcia górnej części nosidełka pozwala dziecku zaspokoić ciekawość. Potrzebujesz więcej informacji na temat produktu? Znajdziesz je tutaj.


 
Nosidełko dziecięce Izmi zostało zaprojektowane przez Emily Williamson, matkę i eksperta w zakresie noszenia dzieci. Po szeroko zakrojonych badaniach z udziałem mam i ojców, Emily zaprojektowała w Wielkiej Brytanii nosidełko Izmi, które zapewnia odpowiednie wsparcie oraz komfort zarówno rodzicom, jak i dziecku. Udało jej się stworzyć produkt trwały, który posłuży wiele lat, a jednocześnie bezpieczny i zdrowy dla bioder, co zostało potwierdzone przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawu Biodrowego.

Dowiedz się więcej o chustach i nosidełkach: Chusty do karmienia i noszenia dziecka


Konkurs trwa do 10.02.2019r. Aby wziąć w nim udział, wypełnij formularz:

Zobacz także

Popularne tematy