Pampers i Szumiś
fot. Mat. prasowe

Zgarnij Szumisia i pieluszki Pampers!

Napisz, jak zapewniasz swojemu dziecku komfort w czasie snu i wygraj uroczego Szumisia oraz zapas pieluszek Pampers Premium Care na cały miesiąc!
Pampers i Szumiś
fot. Mat. prasowe
Spokojny sen dziecka mogą zapewnić dwie rzeczy – sucha pieluszka i bliskość mamy w trakcie zasypiania. Wiadomo jednak, że nie da się czuwać przy maluszku przez całą noc. Dlatego zawczasu zadbaj o to, aby twoja pociecha przespała noc w komfortowych warunkach. Pomogą ci w tym pieluszki Pampers Premium Care, które są wyjątkowo chłonne i świetnie przepuszczają powietrze oraz uroczy Szumiś, ułatwiający zasypianie. Chcesz zgarnąć jeden z zestawów? Napisz, jak zapewniasz swojemu dziecku komfort w czasie snu i wygraj 1 z 5 Szumisiów oraz zapasów pieluszek Pampers Premium Care na cały miesiąc!

Nagrody

1 z 5 zestawów pieluszek Pampers Premium Care na miesiąc – pieluszki są skonstruowane tak, by dopasowywać się do kształtów dziecka, dając mu komfort i wygodę. Miejsca, w których układają się nóżki malucha, zostały wyposażone w elastyczne falbanki, które dopasowują się do ciała, jednocześnie zapobiegając przeciekaniu. Pieluszki posiadają 3 chłonne kanaliki, które pomagają rozprowadzić wilgoć równomiernie w całej pieluszce i utrzymują kształt pieluszki dla lepszego komfortu dziecka. Dodatkowo mają wycięcie na pępek, by ułatwić pielęgnację kikuta pępowinowego, oraz wskaźnik wilgotności, który ułatwia młodym rodzicom rozpoznanie momentu na wymianę pieluszki.

1 z 5 Szumisiów – szumiące Misie powstały po to, aby zapewnić spokojny sen noworodkom i niemowlętom. Maluchy lubią zasypiać przy szumie, który przypomina im dźwięki, które słyszały w brzuchu mamy. Biały i różowy szum zamknięte w misiu wyciszają, budują poczucie bezpieczeństwa i pomagają spokojnie zasnąć. Oto Szumiś Lily, córeczka rodziny Słodziaków, przybyła by zostać przyjaciółką każdego maluszka. Jej ulubione czynności to przytulanie się, zabawa oraz dbanie o spokojny sen. Wysokość maskotki: 25 cm.


Dzięki chłonnym i przepuszczającym powietrze pieluszkom oraz wsparciu uroczego misia zyskasz pewność, że twoje maleństwo będzie spać spokojnie. Chcesz wygrać jeden z zestawów?

Lista laureatów konkursu

Katarzyna P. z Ptaszkowa
Natalia H. z Paczkowa
Paulina Ł. z Gdyni
Angelika M. z Poznania
Sylwia B.z Ludwina

Zobacz także

Popularne tematy