Pampers
fot. Fotolia

Konkurs „Mój maluszek słodko śpi” - WYNIKI

Znamy już wyniki konkursu i wiemy, kto pojedzie do Niemiec lub dostanie nowe pieluszki Pampers Active Baby-Dry. Sprawdź, czy jesteś na liście laureatów.
Pampers
fot. Fotolia

Nagroda Główna :
Aleksandra F., Łódź
Żaneta M., Sosnowiec

Nagrody pocieszenia:
Anna H., Osielsko
Milena K., Olsztyn
Joanna M., Tarnawa Dolna
Julita M., Stare Miasto
Sylwia G., Świebodzice
Hanna K., Elbląg
Agata M., Jaworzyna Śląska
Alicja G., Goszczyno
Agnieszka K., Kalisz
Agnieszka B., Racibórz

Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do śledzenia naszej strony. Już wkrótce nowe konkursy.
***

Czy może być coś piękniejszego niż słodko śpiące dziecko? Każdy rodzic wie, że spokojny sen maluszka to coś bezcennego – dzięki dobrze przespanej nocy maleństwo regeneruje siły, by rano obudzić się z uśmiechem i nową energią do zabawy. Pokaż nam, jak twoje dziecko słodko śpi i wygraj wyjazd do Niemiec do Centrum Badań i Rozwoju Pampers  lub 1 z 10 paczek nowych pieluszek Pampers Active Baby Dry, dzięki którym pupa twojego maluszka pozostanie sucha przez całą noc, a ty będziesz się zastanawiała „Gdzie się podziało siusiu?”.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  1. Dołącz do naszej grupy testujących rodziców na Facebooku Rodzice Testują #BabyonlineRT
  2. Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy.

Nagrody

  • 2 x nagroda główna – wyjazd do Niemiec do Centrum Badań i Rozwoju Pampers wraz z redakcją Edipresse
  • 10 x nagroda pocieszenia – paczka  pieluszek Pampers Active Baby Dry

Jak zapewnić dziecku spokojny sen?

Co zrobić, aby twoje maleństwo szybko zasnęło i spokojnie przespało całą noc? Najpierw wykąp maluszka w ciepłej wodzie. Później zrelaksuj  dziecko i wprowadź w senny, spokojny nastrój, wykonując mu delikatny masaż w trakcie wieczornej  pielęgnacji. Następnie nakarm maluszka i upewnij się, że  czuje się kochany i bezpieczny. Nie mniej ważny jest wybór odpowiedniej pieluszki na noc. Dzięki Pampers Active Baby Dry będziesz wiedziała, że jeśli cokolwiek obudzi w nocy twoje dziecko, z pewnością nie będzie to dyskomfort spowodowany mokrą pupą.

Nowe Pampers Active Baby Dry mają unikalny wkład chłonny w postaci kanalików, dzięki którym wilgoć jest równomiernie rozprowadzana wewnątrz pieluszki a wkład chłonny nie przesuwa się i nie zbryla nawet po zmoczeniu. Mikroperełki zawarte we wkładzie mogą wchłaniać do 30 razy więcej wilgoci, niż same ważą. Dzięki rozciągliwym boczkom, które dopasowują się do kształtów ciała i ruchów dziecka, twoje maleństwo będzie mogło spać bezpiecznie w dowolnej pozycji, a pieluszka nie będzie przeciekała. Pieluszki Pampers minimalizaują także ryzyko powstawania odparzeń, ponieważ zewnętrzna powłoczka wykonana jest z materiału z mikroporami, które umożliwiają cyrkulację powietrza, by skóra mogła oddychać nawet pod pieluszką.
Dzięki nowym pieluszkom Pampers Active Baby Dry możesz być pewna, że twoja pociecha będzie spała słodko i spokojnie do samego rana, a ty przewijając dziecko rano, będziesz się zastanawiała: „Gdzie się podziało siusiu?”.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 6 głosy

Zobacz także

Popularne tematy