GRY
 
 

Konkurs z bajką

Weź udział w naszym konkursie, oglądaj kanał Mini Mini i wygraj atrakcyjne nagrody dla swojej pociechy! Konkurs zakończony!!!

kostium, przebranie, kowboj, dziecko, chłopiec
Dziękujemy wszystkim forumowiczom za udział w konkursie. Oto lista laureatów:
eliwie, ajulitka, betitunia, snupy3, zula, agula3, mimka21, agawa78, cwaniara44, NORBI 74, bercia, asty88, gwolska, anulka102, mollik, frywolitka, ewelka21, Makaki, gaja30, swiezamama.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach.
Redakcja


Zadanie konkursowe:

Zapytaj dziecko o jego ulubioną postać z bajki. Następnie na naszym forum dokończ zdanie:
"Gdybym na jeden dzień mógł wcielić się w postać mojego ulubionego bohatera z bajki, to byłby to...." Swój wybór uzasadnij w kilku zdaniach.

Do zdobycia 20 atrakcyjnych nagród ufundowanych przez Mini Mini:
- 5 szt. plecaków
- 5 szt. CD Kołysanki Mini Mini
- 10 szt. rybek pacynek


Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs z bajką >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:

1. Konkurs z bajką zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 20 najlepszych wypowiedzi, których autorzy otrzymają nagrody ufundowane przez Mini Mini.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 6 lutego do 22 lutego 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 26 lutego 2009 i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
7. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
8. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
9. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor nagród:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj