fot. Materiały prasowe

Konkurs z Barbie

Weź udział w naszym konkursie, odpowiedz na pytanie i wygraj dla swojego dziecka płytę DVD z filmem „Barbie® i Trzy Muszkieterki”. Konkurs zakończony!
fot. Materiały prasowe
Oto lista 10 użytkowników - zwycięzców konkursu, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi na pytanie: "Jakie gwiazdy wzięły udział w minionych (tj. w 2007 i 2008 roku) kampaniach reklamowych Barbie?"

Zwycięzcy otrzymują płytę DVD z filmem „Barbie® i Trzy Muszkieterki”.

1. justynarojek
2. 111kurczak
3. edytakuk
4. kamka88
5. kalka23
6. katasia88
7. irasikorska
8. ColorWomen
9. magda783
10. izabelka22

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych naszych konkursów.
RedakcjaKatarzyna Cichopek jest gwiazdą tegorocznej kampanii reklamowej zabawek z serii „Barbie® i Trzy Muszkieterki”. Jakie gwiazdy wzięły udział w minionych (tj. w 2007 i 2008 roku) kampaniach reklamowych Barbie?


Dziesięć pierwszych osób, które udzieli poprawnej odpowiedzi na to pytanie otrzyma płytę DVD z filmem „Barbie® i Trzy Muszkieterki” (o filmie w Czytaj więcej).

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie »
Konkurs trwa od 26 października do 9 listopada 2009 roku.


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs z Barbie zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Dziesięć pierwszych osób, które odpowie poprawnie na pytanie otrzyma płytę DVD z filmem „Barbie® i Trzy Muszkieterki”.
3. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
4. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 26 października do 9 listopada 2009 roku.
5. Lista laureatów zostanie ogłoszona 10 listopada 2009 roku.
6. Redakcja prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu do wysyłki nagród.
7. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
8. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych na forumową skrzynkę redakcyjną, tracą prawo do nagrody.
9. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi treściami, pochodzącymi od uczestnika konkursu. Treści, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
10. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
12. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (4 oceny)

3.8
Więcej:
Doładuj
Przeładuj