GRY
 
 

Konkurs z Biedronką Markusią

Weź udział w konkursie i wymyśl towarzysza zabaw dla małej biedroneczki. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Konkurs zakończony!

Lista laureatów konkursu:
1. kamcel
2. iwa643
3. margaretka57
4. pinkmause
5. golcia20
6. Aga_TM
7. justunia1
8. agula3
9. Katjen27

Zwycięzcy otrzymują gadżety dla dziecka ufundowane przez Marko.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach.


Zadanie konkursowe:
Jeśli jeszcze nie znacie biedronki Markusi to już najwyższy czas, by ją poznać. Ta mała biedroneczka stoi na straży wszystkich zabawek w sklepie Marko. Jednak mimo tego, iż wokół siebie ma tyle rozmaitości, wciąż narzeka na samotność.

Wymyśl dla biedronki towarzysza, z którym wspólnie mogłaby spędzać czas na wyśmienitej zabawie. Swoją propozycję zamieść na naszym forum w formie krótkiej rymowanki.
Konkurs trwa od 15 czerwca do 23 czerwca 2009 roku.

Do wygrania:
Jeden z 9 gadżetów dla dziecka.
Nagrody będą przyznawane losowo spośród:
- 3 szt. grzechotek do wózka Hipopotam-Słoń-Lew
- 3 szt. zabawek do nauki ubierania - Pszczółka
- 3 szt. pluszaków z pozytywką Hipcio - ramka na zdjęcie
 

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs z Biedronką Markusią >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!


Zasady konkursu:
1. Konkurs z Biedronką Markusią zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 9 najlepszych rymowanek, których autorzy zostaną nagrodzeni.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 15 czerwca do 23 czerwca 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 26 czerwca 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi treściami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Treści, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor nagród:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

1.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj