GRY
 
 

Konkurs z Franklinem

Wygraj grę komputerową z żółwiem Franklinem, znanym z książek, telewizji i kina! Do wygrania w konkursie 10 gier! Konkurs zakończony!

Drodzy Rodzice,
Po przeczytaniu wszystkich Waszych propozycji konkursowych, Redakcja nie ma żadnych wątpliwości, że warto poznać Franklina i dołączyć do grona jego przyjciół. Mamy również nadzieję, że inni rodzice i dzieci, którzy jeszcze nie znają tego żółwika, z chęcią sięgną po książeczki z jego przygodami.
A oto odpowiedzi 10 osób, które najbardziej przemówiły do Redakcji:
joanna023, pimpek, jenasiasta, swidersa, Aga_TM, malflu, vingag, pinkmause, dzo83, gretchen.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach.
Redakcja


Żółwika o imieniu Franklin nie trzeba specjalnie przedstawiać. Znają go niemal wszystkie dzieci. A jeśli jeszcze ktoś o nim nie słyszał, jak najszybciej trzeba go zachęcić do zaprzyjaźnienia się z Franklinem!

Zadaniem konkursowym jest przekonanie Redakcyjnego Jury do tego, że warto poznać Franklina i dołączyć do grupy przyjaciół tego sympatycznego żółwika. Do wygrania 10 atrakcyjnych gier komputerowych "Franklin i skarb jeziora" (opis gry obok). Gra przeznaczona dla dzieci powyżej 3. roku życia.
Uwaga! Wypowiedzi nie mogą być dłuższe niż kilka zdań, mogą być również w formie rymowanki.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs z Franklinem >>Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:

1. Konkurs z Franklinem zostanie przeprowadzony na foto-forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najlepszych uzasadnień, które nagrodzimy grami komputerowymi.
3. wypowiedzi będą oceniane przez konkursowe Jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 2 grudnia do 16 grudnia 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 19 grudnia i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
11. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
12. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor nagród:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj