mama, dziecko, zabawa, śmiech

Konkurs z Misiem Mimi

Weź udział w naszym konkursie i bawiąc się z dzieckiem, zdobądź dla niego płytę "Misio Mimi i Dzieciaki". Konkurs zakończony!
mama, dziecko, zabawa, śmiech
Drodzy Rodzice!
Dziękujemy za udział w konkursie i piękne zdjęcia Waszych pociech podczas zabawy. Oto lista laureatów konkursu wybranych przez Redakcję:
liidzia, brzozak, frauada, blonddorotka, ewav_76, martaz81, monka1111, kikosia, arczi.po, cohenna.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach!
Redakcja

Poprzez zabawę dziecko zdobywa nowe umiejętności i nowe doświadczenia. To dla niego sposób na poznawanie świata. Dlatego też staraj się jak najwięcej czasu spędzać z dzieckiem na zabawie!

Zadanie konkursowe:
Sfotografuj siebie podczas zabawy z dzieckiem i wklej zdjęcie na nasze foto-forum. Autorzy 10 najlepszych zdjęć zostaną nagrodzeni płytami "Misio Mimi i Dzieciaki".
Na płycie znajdziecie zwariowane zabawy z sympatycznym misiem, które z całą pewnością umilą czas naszym podopiecznym (czytaj więcej o nagrodzie obok).


Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs z Misiem Mimi >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs z Misiem Mimi zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najlepszych zdjęć, które nagrodzimy płytami "Misio Mimi i Dzieciaki".
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 9 stycznia do 25 stycznia 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 27 stycznia 2009 r. i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
7. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
8. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
9. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy