Konkurs z Reksiem

Biorąc udział w naszym konkursie masz szansę zdobyć interaktywną dziecięcą supergrę "Reksio i Kretes - Tajemnica Trzeciego Wymiaru". Konkurs zakończony!
Lista zwycięzców:
1. Randi
2. ma~
3. malinia
4. INTA
5. Makaki
6. anetamlp
7. katij
8. GosiaInuszka
9. itap07
10. iwa643
Zobacz nagrodzone prace »

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych naszych konkursach.
Redakcja


Któż z nas nie zna Reksia? Chyba nikomu zarówno z dorosłych, jak i dzieci nie trzeba przedstawiać tego sympatycznego psiaka z łatką na oku. Zabawne perypetie tego przemiłego kundelka od lat bawią i śmieszą naszych najmłodszych.

Czy ktoś kiedyś pomyślał, jak mogłaby wyglądać pani Reksiowa? Może spróbujecie wspólnie z dzieckiem ją namalować? Zdjęcie obrazka zamieść na naszym forum.
Uwaga! Obrazek może być wykonany techniką dowolną.
Do zdobycia jedna z 10 gier komputerowych dla dzieci powyżej 6 lat "Reksio i Kretes - Tajemnica Trzeciego Wymiaru" (opis gry pod zdjęciem).

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs z Reksiem >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs z Reksiem zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najlepszych zdjęć, których autorzy otrzymają interaktywną grę "Reksio i Kretes - Tajemnica Trzeciego Wymiaru".
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 2 czerwca do 16 czerwca 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 19 czerwca 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi zdjęciami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Zdjęcia, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor nagród:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj