GRY
 
 

Konkurs z Ulicy Sezamkowej

Wygraj dla swojej pociechy płytę DVD z nowymi przygodami Elmo - bohatera Ulicy Sezamkowej. Konkurs zakończony!

Kochani Rodzice,
Jak zwykle stanęliście na wysokości zadania, zamieszczając Wasze propozycje fantastycznych wierszyków o bohaterach z Ulicy Sezamkowej. Oto lista 10 osób wybranych przez redakcyjne Jury wraz z nagrodzonymi rymowankami:
ewe005, ataga105, pimpek, dzo83, cappucinko, rukola, veronka17, gaja30, ewelka21, tomasam.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach!
Redakcja Babyonline.pl

Aby zdobyć płytę z przygodami Elmo, wystarczy na naszym forum zamieścić króciutki (max. 10 wersów) wierszyk-rymowankę o bohaterach z Ulicy Sezamkowej. 10 najlepszych wierszyków zostanie nagrodzonych płytą DVD (losowo wybraną):
1. Świat Elmo - cz. 3 „Rodzina, Masz Wiadomość, Czas Kąpieli”.
2. Świat Elmo - cz. 4 „Wielkie Odkrycia”.
Uwaga: Jeden użytkownik może zamieścić max. 3 wierszyki!

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs z Ulicy Sezamkowej >>Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs z Ulicy Sezamkowej zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Każdy użytkownik może zamieścić max. 3 wierszyki, w przypadku zamieszczenia większej ilości rymowanek, żadna z jego propozycji nie będzie brana pod uwagę przez Jury.
3. Zostanie wybranych 10 najładniejszych rymowanek, które nagrodzimy płytą DVD z przygodami Elmo (losowo wybraną).
4. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe Jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
5. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
6. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 8 sierpnia do 22 sierpnia 2008 roku.
7. Jury podejmie decyzję 27 sierpnia i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
8. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
9. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
10. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
12. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj