dzieci, piraci, zabawa

Konkurs z Zieloną Sową

Weź udział w konkursie i wygraj dla dziecka książeczkę o piratach lub księżniczkach z nowej oferty wydawniczej Zielona Sowa. Konkurs zakończony!
dzieci, piraci, zabawa
Lista laureatów konkursu:
1. moniau
2. Katjen27
3. iwonciaaa
4. kalunia9
5. sampo21
6. golcia20
7. Qzka7
8. anita34
9. aczp
10. marta_ma

Zwycięzcy otrzymują książeczki o piratach (chłopcy) lub książeczki o księżniczkach (dziewczynki).

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach.
Redakcja


Zadanie konkursowe

Krok 1: Zadaj dziecku pytanie: "Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to..." (wersja dla dziewczynek) lub "Gdybym choć na jeden dzień stał się piratem, to..." (wersja dla chłopców).
Krok 2: Wejdź na forum mamacafe.pl i w wątku konkursowym zapisz odpowiedź dziecka.

Nagrody
Do zdobycia jedna z 10 książeczek wyd. Zielona Sowa. Nagrody będą przyznawane losowo spośród następujących pozycji (więcej o nagrodach czytaj w galeriach obok):
- 4 książeczki z serii "Klub Tiary"
- 3 książeczki z serii "Kapitan Fox"
- 3 książeczki z serii "Pirat Patch"


Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs z Zieloną Sową >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs z Zieloną Sową zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najlepszych wypowiedzi, których autorzy otrzymają książeczki z wyd. Zielona Sowa.
3. Wypowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 5 czerwca do 19 czerwca 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 25 czerwca 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi treściami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Treści, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor nagród:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy