Mega Bloks
fot. Mega Bloks

KONKURS: Wygraj Pojemnik z klockami „Zwierzątko”

Modne pastele i szarości czy znane postacie z bajek? A może znane postacie z bajek? Pokaż na zdjęciu, w jakim stylu urządziłaś pokój swojego dziecka i wygraj pudło pełne klocków od Mega Bloks!
Mega Bloks
fot. Mega Bloks
Pokój dla malucha powinien być przytulny i funkcjonalny. Szukasz ciekawych inspiracji? A może chcesz wiedzieć, jak utrzymać porządek? Skorzystaj z naszych porad i przy okazji zgarnij jedną z nagród konkursowych!

Urządzaj z pomysłem i... z głową

Małe dzieci fascynują się wieloma rzeczami na raz i często zmieniają swoje zainteresowania. Jeśli czeka cię urządzenie pokoju od zera, zdecyduj się raczej na białe ściany lub tapetę z delikatnym wzorkiem. Pamiętaj, że przedmiotów będzie z czasem przybywać, dlatego wszystko inne powinno być stonowane. Unikniecie w ten sposób wrażenia chaosu. Zabawki powinny być mieć jasno określone miejsce – najlepiej pogrupować je tematycznie. Chcesz wiedzieć, jak urządzić dziecięcy pokój, aby łatwo się go sprzątało i jednocześnie miło spędzało w nim czas? Oto kilka cennych wskazówek:
  • Stawiaj na neutralne kolory (dodatki zawsze możesz zmienić, z przemalowaniem ścian jest już nieco gorzej)
  • Nie kupuj mebli z konkretnym motywem (dziś twoje dziecko uwielbia kucyki, jutro może pokochać coś zupełne innego)
  • Uważaj na naklejki (jeśli twoja pociecha chce ozdobić nimi ścianę lub łóżko, wytłumacz, że potem ciężko będzie je zerwać – zamiast tego możecie udekorować naklejkami np. tablicę)

 

Jak utrzymać porządek w dziecięcym pokoju?

Odpowiednio zaaranżowany pokój może pomieścić wszystko, czego potrzebuje twój maluch. Warto pomyśleć o miejscu do przechowywania rzeczy, co ułatwi dziecku utrzymanie porządku. Świetnie sprawdzają się wszelkiego rodzaju kosze i pojemniki. Dziecko chętniej pozbiera do nich zabawki czy szkolne przybory. Jeśli twój maluch jest zapalonym hobbystą (np. uwielbia zbierać samochody), możesz wyeksponować jego kolekcję na półce w kształcie auta. W trakcie sprzątania ważna jest również wygoda. Twoje dziecko tworzy wciąż nowe rysunki, a ty chowasz je do przypadkowych szuflad w regale? Przeznacz na nie jedno konkretne miejsce, np. pudełko i systematycznie chowaj do niego kolejne prace. Gdy wejdzie ci to w nawyk, bałagan nawet nie zdąży powstać!

Wygraj Pojemnik z klockami „Zwierzątko”

Pudełka na klocki to świetne rozwiązanie, a pojemniki, które same wyglądają jak zabawki lub przeróżne postacie czy zwierzątka, to już szczyt marzeń! Chcesz zdobyć taki dla swojej pociechy? Wystarczy, że przyślesz nam zdjęcie pokoiku, który urządziłaś dla swojego dziecka. Kto wie, może zainspirujesz kogoś, kto szuka nowych trendów wnętrzarskich! Jeżeli twój maluch nie posiada własnego pokoju, możesz pokazać, jak zaaranżowałaś kącik dziecięcy w waszej sypialni. Nie czekaj – chwyć za aparat i zgarnij 1 z 10 Pojemników z klockami „Zwierzątko” od Mega Bloks!

Nagroda

10 x Pojemnik z klockami „Zwierzątko” Mega Bloks każdy z pojemników Zwierzątko posiada 25 dużych kolorowych klocków – stworzonych z myślą o małych rączkach. Elementy można łatwo chwytać i łączyć ze sobą. Podczas tworzenia budowli maluchy ćwiczą swoją zręczność i rozwijają kreatywność. Po zakończeniu zabawy klocki łatwo spakujesz do uroczego pojemnika, który pomaga zachować porządek. Produkt jest idealny dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat.


Chcesz wziąć udział w konkursie? Wypełnij poniższy formularz:


Materiał powstał przy współpracy z: Mega Bloks

Zobacz także

Popularne tematy