Konkurs "Zabawne instrukcje"

Weź udział w naszym konkursie, wymyśl zabawną instrukcją obsługi wybranego sprzętu domowego i wygraj atrakcyjne nagrody! Konkurs zakończony!

Drodzy rodzice, wiele wskazuje na to, że już wkrótce będziecie mogli zapomnieć o nocnych pobudkach, o kolce i wyrzynających się ząbkach. Opieka nad Waszym maleństwem stanie się bajecznie prosta, ponieważ w księgarniach pojawiły się... Instrukcje obsługi Waszych dzieci! Poznańskie wydawnictwo Vesper przygotowało polską edycję serii, która cieszy się za oceanem ogromną popularnością.

Już dziś, biorąc udział w naszym konkursie, możecie zdobyć jedną z tych książeczek (do wyboru): "Bobas. Instrukcja obsługi" lub "Szkrab. Instrukcja obsługi" (opisy książeczek obok). Wystarczy wymyślić zabawną instrukcję obsługi wybranego przez siebie sprzętu domowego i zamieścić ją na naszym forum. Do rozdania mamy aż 20 nagród!
Uwaga! Prosimy o zaznaczenie, którą z książeczek wybieracie jako Waszą nagrodę.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs "Zabawne instrukcje" >>Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Zabawne instrukcje" zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 20 najlepszych instrukcji, które nagrodzimy książkami z wyd. Vesper .
4. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe Jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
5. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
6. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 9 października do 23 października 2008 roku.
7. Jury podejmie decyzję 28 października i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
8. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
9. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
10. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
12. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.

Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy