konkurs my tiny hobby
fot. Babyonline

WYNIKI Wygraj poduszkę sówkę od MYtinyHOBBY! Konkurs „Zabawne minki dziecka”

Weź udział w naszym konkursie "Zabawne minki dziecka" - dodaj zdjęcie, które pasuje do hasła przewodniego konkursu. Do wygrania 7 poduszek sówek od MYtinyHOBBY.
konkurs my tiny hobby
fot. Babyonline
Każdy maluch poznając świat, potrafi zrobić śmieszną minkę, np. gdy po raz pierwszy próbuje kwaśnego soku owocowego. Albo gdy przez przypadek ochlapie sobie buźkę wodą podczas kąpieli. Takich sytuacji są tysiące i wie to każda mama. Pokaż nam zabawną minkę twojego dziecka, którą udało ci się uchwycić na zdjęciu - wygrajcie fajną nagrodę

Kolorowe sówki otrzymują:

Zadanie konkursowe

Dodajcie do naszej galerii na forum zdjęcie, które najlepiej pasuje do hasła przewodniego „Zabawne minki dziecka".

Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
Redakcja poleca: O co pytać nianię na pierwszym spotkaniu [WIDEO]
Wielu rodziców poszukujących opiekunki do dziecka zastanawia się, o co pytać nianię na pierwszym spotkaniu. Jest schemat, który pozwala przygotować się do takiej rozmowy. Powinna ona składać się z trzech etapów, które pozwolą poznać osobę niani, jej doświadczenie oraz to, w jaki sposób będzie zajmować się dzieckiem.

Nagrody

7x poduszka dekoracyjna sowa od MYtinyHOBBY

MY tiny HOBBY to nowa marka, która tworzy piękne elementy dekoracyjne do pokoików dziecięcych oraz oryginalne maskotki , które są idealnymi kompanami do zabawy oraz powiernikami najskrytszych marzeń naszych pociech.
Więcej produktów tej marki znajdziesz na stronie MYtinyHOBBY

Konkurs trwa od 18.11.2016 r. do 2.12.2016 r.

Zobacz też: Regulamin konkursu
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy