konkurs my tiny hobby
fot. Babyonline

WYNIKI Wygraj poduszkę sówkę od MYtinyHOBBY! Konkurs „Zabawne minki dziecka”

Weź udział w naszym konkursie "Zabawne minki dziecka" - dodaj zdjęcie, które pasuje do hasła przewodniego konkursu. Do wygrania 7 poduszek sówek od MYtinyHOBBY.
konkurs my tiny hobby
fot. Babyonline
Każdy maluch poznając świat, potrafi zrobić śmieszną minkę, np. gdy po raz pierwszy próbuje kwaśnego soku owocowego. Albo gdy przez przypadek ochlapie sobie buźkę wodą podczas kąpieli. Takich sytuacji są tysiące i wie to każda mama. Pokaż nam zabawną minkę twojego dziecka, którą udało ci się uchwycić na zdjęciu - wygrajcie fajną nagrodę

Kolorowe sówki otrzymują:

Zadanie konkursowe

Dodajcie do naszej galerii na forum zdjęcie, które najlepiej pasuje do hasła przewodniego „Zabawne minki dziecka".

Ważne! Aby wziąć udział w konkursie należy mieć konto w systemie ja.w.polki.pl z podanym aktualnym adresem na terenie Polski, pod który wyślemy nagrodę. Osoby, które nie będą miały wpisanego adresu nie będą brane pod uwagę w wysyłce. Ważne! Adres będzie widoczny tylko dla użytkownika i osoby koordynującej przesyłkę produktów. (Uwaga! Zgłoszenia mailowe nie będą brane pod uwagę).
Redakcja poleca: Jak zrobić zajączka wielkanocnego z jajka? Zobacz film!
W tym roku zamiast pisanek zrób włóczkowe zajączki z jajek. Zobacz film z instrukcją i zaproś dziecko do wspólnej zabawy.

Nagrody

7x poduszka dekoracyjna sowa od MYtinyHOBBY

MY tiny HOBBY to nowa marka, która tworzy piękne elementy dekoracyjne do pokoików dziecięcych oraz oryginalne maskotki , które są idealnymi kompanami do zabawy oraz powiernikami najskrytszych marzeń naszych pociech.
Więcej produktów tej marki znajdziesz na stronie MYtinyHOBBY

Konkurs trwa od 18.11.2016 r. do 2.12.2016 r.

Zobacz też: Regulamin konkursu

Ocena (1 ocena)

5.0

Zobacz także

Popularne tematy