dziecko, dziewczynka, leżeć, koc, trawa, lato

Konkurs "Zatrzymaj lato"

Zamieść na foto-forum słoneczne zdjęcie z wakacji i wygraj zestaw preparatów Alantan do pielęgnacji skóry. Konkurs zakończony!
dziecko, dziewczynka, leżeć, koc, trawa, lato
Lista laureatów konkursu:
1. SylwiaBorek5
2. twity12
3. JUNIK
4. aczp
5. dominiczka82
6. sylka28
7. kasia1600
8. annamalawska
9. anetamlp
10. basiczek

Zobacz nagrodzone zdjęcia »

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych naszych konkursów.
RedakcjaZa oknem na dobre zagościła już jesień, dni coraz krótsze, chłodniejsze, deszczowe... W takich chwilach chętnie powracamy myślami do wspomnień z wakacji. Wciąż jeszcze pamiętamy wakacyjne wyjazdy i gorące słońce, dużo słońca, którego tak nam teraz brakuje podczas jesiennych, ponurych dni.

Zamieść na foto-forum mamacafe.pl najbardziej słoneczne zdjęcie z wakacji.
Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie >>
Konkurs trwa od 22 października do 5 listopada 2009 roku.


Do zdobycia 10 zestawów preparatów Alantan do pielęgnacji delikatnej skóry zarówno dziecka, jak i młodej mamy.

W skład każdego zestawu wchodzi (poszczególne produkty + opis w galerii obok):
1. Maść ochronna Alantan z wit. A
2. Balsam do ciała w piance Alantan o zapachu mango
3. Balsam do ciała Alantan bezzapachowy
4. Zasypka Altek

Alantan to jedna z najbardziej znanych serii preparatów leczniczych i kosmetycznych w Polsce. Już od 40 lat cieszy się uznaniem wielu pokoleń Polaków. Hypoalergiczne preparaty Alantan używane są do pielęgnacji niemowląt już od 1-szego dnia życia oraz dzieci i osób dorosłych. Alantany to cała gama leków i kosmetyków do skóry suchej, wrażliwej, atopowej i skłonnej do podrażnień.


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Zatrzymaj lato" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 10 najlepszych zdjęć, których autorzy otrzymają zestawy preparatów Alantan.
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 22 października do 5 listopada 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 10 listopada 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu do wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych na forumową skrzynkę redakcyjną, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi zdjęciami, pochodzącymi od uczestnika konkursu. Zdjęcia, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj