GRY
 
 

Konkurs ze Scooby-Doo

Ogłaszamy konkurs dla wszystkich miłośników przygód Scooby-Doo oraz jego przyjaciół. Do wygrania atrakcyjne nagrody ze Scoobym. Konkurs zakończony!!!

Drodzy Rodzice,
Cieszymy się, że taki tchórzliwy pies jak Scooby-Doo ma aż tylu przyjaciół wśród dzieciaków. Jest nam niezmiernie miło, że wielu użytkowników wzięło udział w naszym konkursie. Wybór był trudny, mieliście wiele ciekawych pomysłów na pytanie dotyczące najlepszego przyjaciela Scoo-Doo. Po długich dyskusjach Redakcja postanowiła nagrodzić odpowiedzi zamieszczone przez:
eliza88, judita85, Basia8212, jenasiasta, taaga20.

Sedecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!
Redakcja Babyonline.pl


Jeżeli jesteście prawdziwymi fanami Scooby'ego, z pewnością bez problemu poradzicie sobie z naszym zadaniem konkursowym. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy dokończyć następujące zdanie: Najlepszym przyjacielem Scooby'ego jest...., ponieważ.... (uzasadnijcie swoją wypowiedź w kilku zdaniach).

Do wygrania 5 zestawów nagród, w skład każdego zestawu wchodzi:
1. Płyta DVD - hawajska przygoda "Scooby-Doo. Aloha".
2. Komiks z przygodami "Scooby-Doo. Na uwięzi".
3. Piłka plażowa ze Scoobym.
Fundatorem nagród jest firma Galapagos.

Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs ze Scooby-Doo >>Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs ze Scooby-Doo zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostaną wybrane najciekawsze uzasadnienia, które nagrodzimy zestawami nagród od firmy Galapagos.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 8 lipca do 22 lipca 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 25 lipca i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
11. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (1 ocena)

1.0
Doładuj
Przeładuj