Konkurs ze Scooby-Doo

Wygraj premierowe DVD " Scooby-Doo spotyka Batmana" lub " Scooby-Doo strachy i patałachy" oraz maskotkę Scooby-Doo. Konkurs zakończony!
Przedstwiamy listę 10 laureatów konkursu:

1. ajulitka (post nr 29)
2. golcia20 (post nr 25)
3. Aagateczka (post nr 36)
4. cappucinko (post nr 39)
5. madzianka1988 (post nr 41)
6. Niebieska_stokrotka (post nr 44)
7. olczakw1 (post nr 53)
8. eliza88 (post nr 60)
9. agula3 (post nr 62)
10. kasiakozmin (post nr 68)

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych naszych konkursów.
Redakcja
Pytanie:

Dlaczego Kudłaty jest najlepszym przyjacielem Scoobiego?
Odpowiedź uzasadnij w kilku zdaniach (może być również w formie wierszowanej).

Nagrody (zdjęcia w galerii obok):
- 5 DVD "Scooby-Doo spotyka Batmana" + maskotka Scooby-Doo
- 5 DVD "Scooby-Doo strachy i patałachy" + maskotka Scooby-Doo
Najnowsze przygody Scooby-Doo już na DVD! Wiecej na: www.galapagos.com.pl


Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie »
Konkurs trwa od 5 do 19 listopada 2009 roku.


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs ze Scooby-Doo zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
2. Zostanie wybranych 10 odpowiedzi, których autorzy otrzymają premierowe DVD " Scooby-Doo spotyka Batmana" lub " Scooby-Doo strachy i patałachy" oraz maskotkę Scooby-Doo.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 5 do 19 listopada 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 25 listopada 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu do wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych na forumową skrzynkę redakcyjną, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi treściami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Treści, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.

Sponsor nagród
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj