Konkurs "Zimowe inspiracje"

Biorąc udział w naszej zabawie możesz zdobyć dla swojego przedszkolaka zestaw gier, zawierający ponad 100 ogólnorozwojowych zabaw edukacyjnych. Konkurs zakończony!
Drodzy Rodzice,
Konkurs "Zimowe inspiracje" został zakończony!!! Wasze prace, których zdjęcia zamieściliście na naszym forum, przedstawiają nieograniczone możliwości waszej wyobraźni i mnóstwo fajnej zabawy z dzieckiem.

Redakcjyne Jury postanowiło nagrodzić prace:
justyna.sanko, justaa26, betitunia, agamaslyk, edorka, smerfetka, asty88, pieszczany,  tsy333, GosiaInuszka, patrynea, mm.ii, edytakuk, jogaa, laurence.
Zobacz zdjęcia laureatów >>>

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy w kolejnych konkursach!


Za oknem zimno i mrozek szczypie w uszy. Może warto więc ten czas spędzić w ciepłym domku i wykorzystać go na zabawę lub naukę. Namaluj z dzieckiem w jaki sposób wyobrażacie sobie zimę. Pani Zima, bałwanki, zabawy na śniegu czy zimowe pejzaże? Czekamy na Wasze pomysły!
Zdjęcie obrazka wklej na nasze foto-forum.

Do zdobycia 15 zestawów programów edukacyjnych opracowanych wg założeń dydaktycznych wychowania przedszkolnego.
W skład pakietu wchodzą 3 płyty:
- "Król Maciuś Pierwszy - wesołe przedszkole"
- "Królowa Śniegu"
- "Księga dżungli"
Nagrody ufundowała firma Aidem Media.


Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie:
Konkurs "Zimowe inspiracje" >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Konkurs edukacyjny zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 15 najlepszych obrazków, które nagrodzimy zestawem programów edukacyjnych.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 30 stycznia do 15 lutego 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 18 lutego 2009 i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
7. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
8. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
9. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.

Sponsor nagród:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy