GRY

Konkurs „Złap smak zabawy” - WYNIKI

Wiemy już, kto wygrał hulajnogę i zapas soków z bohaterami kreskówki Tom&Jerry! Sprawdź, czy jesteś jednym z laureatów.
cymes
fot. Fotolia
Znamy już laureatów konkursu. Oto oni:
  • nagroda główna - Michalina J. (Warszawa)
  • nagroda pocieszenia - Patrycja P. (Mstów) i Anna W. (Ciechocinek)
Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie, a laureatkom serdecznie gratulujemy!
***


Ciepłe wiosenne dni sprzyjają spędzaniu czasu na dworze. Zdrowa dawka ruchu przyda się nie tylko maluchowi, ale twojej całej rodzinie. Aktywność na świeżym powietrzu wzmacnia odporność, wspomaga rozwój ruchowy dziecka, pobudza pracę mięśni, kształtuje prawidłową postawę ciała i zapobiega otyłości. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu sprzyja też sprawniejszemu funkcjonowaniu mózgu i lepszemu samopoczuciu. Podczas aktywności na świeżym powietrzu w organizmie człowieka wytwarzają się endorfiny, czyli tzw. hormony szczęścia. Dlatego właśnie po zabawie na dworze maluch jest radosny i pełny werwy, a ty – bardziej zrelaksowana.
A więc spacer, jazda na rowerze lub rolkach, a może gra w piłkę lub klasy? Jak twoja rodzina spędza czas na świeżym powietrzu? Podziel się z nami swoimi pomysłami na rodzinne zabawy na dworze i wygraj wspaniałe nagrody!

Zadanie konkursowe

Opisz wasze ulubione zabawy rodzinne na świeżym powietrzu i wyślij odpowiedź na adres konkurscymes@edipresse.pl. Nagrodzimy najciekawsze, najbardziej kreatywne propozycje.

Nagrody

  • Nagroda główna: fantastyczna hulajnoga i trzymiesięczny zapas pysznych soków Victoria Cymes z ulubionymi bohaterami z kreskówki Tom&Jerry
  • 2 nagrody pocieszenia: 3-miesięczny zapas pysznych soków Victoria Cymes z ulubionymi bohaterami z kreskówki Tom&Jerry
Konkurs zakończony.

Regulamin konkursu

Tom&Jerry nie tylko dla dzieci

Victoria Cymes już od 30 lat wytwarza dla was produkty najwyższej jakości. Obecnie oferta Viktoria Cymes obejmuje około 140 produktów, w tym syropy, świeże soki i napoje, wśród których znajdziesz pyszne soki z bohaterami kreskówki Tom&Jerry. Ta linia soków powstała wprawdzie z myślą o dzieciach, ale soki 100% firmy Victoria Cymes z pewnością przypadną do gustu całej twojej rodzinie. Szklanka naturalnego soku z powodzeniem zastąpi jedną z pięciu zalecanych porcji warzyw i owoców. Soki Victoria Cymes to nie tylko doskonale ugaszą pragnienie, lecz także dostarczą tobie i twojemu dziecku niezbędnych witamin i składników odżywczych i zapewnią energię na cały dzień.

Zapraszamy na stronę www.smakzabawy.pl.

Ocena (2 oceny)

5.5
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

Narzędzia dla mam

Więcej

Mamą być

Pomoc rodzicom