GRY
 
 

Konkurs "Zobacz jaki mam avatar!"

Do wygrania super krem! Uwaga! Konkurs zakończony!

Zapraszamy do wspólnej zabawy na forum mamacafe.pl!

Uwaga! Konkurs zakończony! Oto lista laureatów:

laurence, kalka23, Biała_Czekolada, rakastan, justbe, silek7, zula, pinklady, joanna023, roxana, nicola, sampo21, antalis, Maja02, androsia.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę! Zwycięzcom gratulujemy!

Stwórz swój jedyny i niepowtarzalny avatar (takie małe zdjęcie w Twoim profilu na forum mamacafe.pl), który oddaje Twoją osobowość. Wklej go do swojego profilu użytkownika na forum mamacafe.pl (znajdziesz go w opcji "Ustawienia") i napisz kilka słów o sobie w wątku konkursowym.

Do wygrania 15 kremów firmy Clarena GLYCO FRUIT CREAM. Jest to krem na bazie kwasów owocowych AHA  przeznaczony dla każdego typu skóry, w tym naczynkowej i wrażliwej z problemami typu: zmarszczki, łojotok, plamy pigmentacyjne, przesuszenie. Wspomaga eksfoliację, wygładza, wzmacnia mechanizmy obronne skóry i podwyższa jej nawilżenie.

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj >>

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Zobacz jaki mam avatar!" zostanie przeprowadzony na forum serwisu mamacafe.pl w terminie od 15 do 30 października 2008r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe Jury złożone z Redakcji serwisu www.mamacafe.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których avatary najbardziej spodobają się Jury.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 31 października i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród.
5. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 14 listopada 2008r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!
6. Uwaga! Jury konkursowe będzie brało pod uwagę tylko aktywnych użytkowników naszego forum. Każdy uczestnik konkursu może tylko raz wziąć w nim udział (wkleić jeden swój post).
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj