GRY

Wygraj zestaw zabawek Wader! Konkurs na recenzentkę katalogu Bangla - sierpień

Lubisz testować, oceniać i dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami o produktach, których używałaś? Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody - zestaw od WADERA - wózek z kompletem Kubusia Puchatka, płyta gazowa z garnkami oraz taca z naczyniami.

Konkurs Recenzentka
fot. Adobe Stock, mat. prasowe
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w nowej edycji konkursu "Zostań recenzentką katalogu Bangla". Laureatem zostanie 1 osoba, która w naszym katalogu z opiniami rodziców Bangla doda najwięcej opinii od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2018 r. Recenzja musi być konstruktywna i składać się z co najmniej 200 znaków ze spacjami. Aby dodać opinię, trzeba mieć konto i być zalogowanym na MamoToJa.pl/bangla. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

W sierpniu do wygrania zestaw zabawek WADER:

Wejdź na Banglę i dodawaj opinie o produktach dla dzieci i rodziców.
  • Wózek plażowicza - jest to zestaw dla małych plażowiczów, idealnie nadaje się do zabawy na plaży. W jego skład wchodzi wózek na kółkach z pojemnikiem oraz łopatka, grabki, dwie foremki oraz młynek.
  • Klocki Middle Blocks - Zestaw Big 70 elementowy - Popularne klocki dla dzieci, mają nową, modną szatę graficzną. Do dużego zestawu 70 klocków dołączone są naklejki z motywami afrykańskiej sawanny, które dzieci samodzielnie dodają na klocki i które uatrakcyjniają zabawę. Wielkość klocków jest idealnie dostosowana do rączek najmłodszych dzieci. Z różnorodnych kształtów maluch może poeksperymentować ze stworzonymi przez siebie konstrukcjami.
  • Zestaw foremek IML zwierzątka to zestaw 4 foremek z naklejka. Zestaw, który zagwarantuje ciekawą zabawę podczas wszystkich letnich wypadów nad wodę lub do piaskownicy.
Zobacz też: Regulamin konkursu
 

 
 
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

O tym się mówi

Rozwiąż quiz!