GRY

Wygraj zestaw zabawek Wader! Konkurs na recenzentkę katalogu Bangla - czerwiec

Lubisz testować, oceniać i dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami o produktach, których używałaś? Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody - zestaw od WADERA - wózek plażowicza, zestaw Big klocków Middle Blocks oraz komplet foremek.

Konkurs Recenzentka
fot. Adobe Stock, mat. prasowe
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w czerwcowej edycji konkursu "Zostań recenzentką katalogu Bangla". Laureatami zostanie 1 osoba, która w naszym katalogu z opiniami rodziców Bangla doda najwięcej opinii od 1 czerwca do 30 czerwca 2018 r. Recenzja musi być konstruktywna i składać się z co najmniej 200 znaków ze spacjami. Aby dodać opinię, trzeba mieć konto i być zalogowanym na MamoToJa.pl/bangla. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

W czerwcu do wygrania zestaw zabawek WADER:

Wejdź na Banglę i dodawaj opinie o produktach dla dzieci i rodziców.
  • Wózek plażowicza - jest to zestaw dla małych plażowiczów, idealnie nadaje się do zabawy na plaży. W jego skład wchodzi wózek na kółkach z pojemnikiem oraz łopatka, grabki, dwie foremki oraz młynek.
  • ​Klocki Middle Blocks - Zestaw Big 70 elementowy - Wielkość klocków jest idealnie dostosowana do rączek najmłodszych dzieci. Z różnorodnych kształtów maluch może poeksperymentować ze stworzonymi przez siebie konstrukcjami. Zestaw 70 klocków wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Klocki wpływają na rozwój nie tylko wyobraźni dziecka, ale również zdolności manualnych, twórczego myślenia oraz rozwiązywania problemów. Zabawa klockami ćwiczy emocje, rozwija logiczne i przestrzenne myślenie dziecka, jest dobrym ćwiczeniem na koncentrację uwagi. Chwytając i układając klocki, maluch ćwiczy sprawność rączek, precyzję chwytu.
  • Zestaw foremek IML zwierzątka to zestaw 4 foremek z naklejka. Zestaw, który zagwarantuje ciekawą zabawę podczas wszystkich letnich wypadów nad wodę lub do piaskownicy.
Zobacz też: Regulamin konkursu
 

 
 
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Wakacje z dzieckiem

Warto przeczytać