GRY
 
 

Wygraj zestaw zabawek Wader! Konkurs na recenzentkę katalogu Bangla - kwiecień

Lubisz testować, oceniać i dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami o produktach, których używałaś? Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody - zestaw od WADERA - taca z naczyniami, zestaw garnków oraz zestaw do piasku.

recenzentka bangli
fot. MamoToJa.pl
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w marcowej edycji konkursu "Zostań recenzentką katalogu Bangla". Laureatami zostanie 1 osoba, która w naszym katalogu z opiniami rodziców Bangla doda najwięcej opinii od 3 kwietnia do 30 kwietnia 2018 r. Recenzja musi być konstruktywna i składać się z co najmniej 200 znaków ze spacjami. Aby dodać opinię, trzeba mieć konto i być zalogowanym na MamoToJa.pl/bangla. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

W kwietniu do wygrania zestaw zabawek WADER:

  • Taca z naczyniami - komplet naczyń dla idealnej małej Pani domu. Zestaw składa się z tacy oraz kompletu naczyń stołowych, w skład którego wchodzą między innymi: łyżeczki, kubeczki z podstawkami oraz dwa praktyczne dzbanuszki. Całość została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
  • Płyta gazowa z garnkami - z serii Party World to idealna propozycja dla małego kucharza. Praktyczna kuchenka posiada dwa „palniki” – z dwoma pokrętłami. W zestawie jest również stelaż montowany na tylnej ścianie kuchenki z 4 wieszaczkami na sztućce oraz 2 garnki.
  • Wózek z kompletem letnim Kubuś Puchatek do piasku - jest to zestaw z nowej serii Disney, idealnie nadaje się do zabawy na plaży. W jego skład wchodzi wózek na kółkach, wiaderko o pojemności 2l, sitko, łopatka, grabki, dwie foremki oraz konewka.
Wejdź na Banglę i dodawaj opinie o produktach dla dzieci i rodziców.

Zobacz też: Regulamin konkursu
 

 
W marcu laureatką została Mamcia_Dancia. Wysyłamy jej zestaw Wader: Traktor Gigant i puzzle klocki. Serdecznie gratulujemy!
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Sławne mamy i ich dzieci