GRY
 
 

Wygraj zestaw zabawek Wader! Konkurs na recenzentkę katalogu produktów - grudzień

Lubisz testować, oceniać i dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami o produktach, których używałaś? Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody - zestaw klocków jeżyków.

mama recenzentka i klocki wader
fot. Babyonline/Fotolia
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w grudniowej edycji konkursu "Zostań recenzentką katalogu produktów". Laureatami zostaną osoby, które w naszym katalogu produktów dodadzą najwięcej opinii. Recenzja musi być konstruktywna i składać się z co najmniej 200 znaków ze spacjami. Aby dodać opinię, trzeba być zalogowanym na Babyonline.pl (Przycisk Zaloguj się, znajduje się po prawej stronie na pasku narzędzi). Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

W grudniu do wygrania zestaw klocków jeżyków:

Zestaw klocków jeżyki
To kolorowe płytki z wypustkami, klocki przeznaczone są dla trochę starszych dzieci. Cechujące się różnorodnymi kształtami i precyzyjnym wykonaniem, klocki dają się łatwo składać, a zabawa nimi stymuluje wyobraźnią i rozwija zdolności manualne dziecka. Nietypowe kształty i łatwość łączenia klocków stwarzają niewyczerpalne pole do popisu dziecięcej fantazji. Klocki w ilości 180 elementów zapakowane są w bardzo poręczny, plastikowy pojemnik z przykrywką. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3+.

Wejdź na Katalog produktów i dodawaj recenzje.

Zobacz też: Regulamin konkursu
 
Laureatem grudniowej edycji jest skrzaty. Wysyłamy do niej zestaw klocków jeżyki Wader.
Gratulacje!
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Doładuj
Przeładuj