GRY

Wygraj zestaw zabawek Wader! Konkurs na recenzentkę katalogu Bangla - lipiec

Lubisz testować, oceniać i dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami o produktach, których używałaś? Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody - zestaw od WADERA - wózek z kompletem Kubusia Puchatka, płyta gazowa z garnkami oraz taca z naczyniami.

Konkurs Recenzentka
fot. Adobe Stock, mat. prasowe
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w czerwcowej edycji konkursu "Zostań recenzentką katalogu Bangla". Laureatami zostanie 1 osoba, która w naszym katalogu z opiniami rodziców Bangla doda najwięcej opinii od 1 lipca do 31 lipca 2018 r. Recenzja musi być konstruktywna i składać się z co najmniej 200 znaków ze spacjami. Aby dodać opinię, trzeba mieć konto i być zalogowanym na MamoToJa.pl/bangla. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

W lipcu do wygrania zestaw zabawek WADER:

Wejdź na Banglę i dodawaj opinie o produktach dla dzieci i rodziców.
  • Wózek z kpl. letnim Kubuś Puchatek to zestaw z serii Disney, idealnie nadaje się do zabawy na plaży. W jego skład wchodzi wózek na kółkach, wiaderko o pojemności 2l, sitko, łopatka, grabki, dwie foremki oraz konewka 0,5l.
  • ​Płyta gazowa z garnkami z serii Party World to idealna propozycja dla małego kucharza. Praktyczna kuchenka posiada dwa „palniki” – z dwoma pokrętłami. W zestawie jest również stelaż montowany na tylnej ścianie kuchenki z 4 wieszaczkami na sztućce oraz 2 garnki. Ta kompaktowa kuchenka zapewni małym amatorom gotowania długie godziny kreatywnej zabawy!
  • Komplet naczyń dla idealnej małej Pani domu. Zestaw składa się z tacy oraz kompletu naczyń stołowych, w skład którego wchodzą między innymi: łyżeczki, kubeczki z podstawkami oraz dwa praktyczne dzbanuszki. Całość została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Elementy serwisu można używać w zmywarce oraz mikrofalówce. Zestaw jest bezpieczny dla najmłodszych, odznacza się dużą wytrzymałością, pobudza wyobraźnię dzieci i rozwija zdolności manualne.
Zobacz też: Regulamin konkursu
 

 
 
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Rozwiąż Quiz

Witajcie, wakacje!