GRY

Wygraj zestaw zabawek Wader! Konkurs na recenzentkę katalogu Bangla - wrzesień

Lubisz testować, oceniać i dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami o produktach, których używałaś? Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody - zestaw od WADERA - wózek z kompletem Kubusia Puchatka, płyta gazowa z garnkami oraz taca z naczyniami.

Konkurs Recenzentka
fot. Adobe Stock, mat. prasowe
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w nowej edycji konkursu "Zostań recenzentką katalogu Bangla". Laureatem zostanie 1 osoba, która w naszym katalogu z opiniami rodziców Bangla doda najwięcej opinii od 1 września do 30 września 2018 r. Recenzja musi być konstruktywna i składać się z co najmniej 200 znaków ze spacjami. Aby dodać opinię, trzeba mieć konto i być zalogowanym na MamoToJa.pl/bangla. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

We wrześniu do wygrania zestaw zabawek WADER:

Wejdź na Banglę i dodawaj opinie o produktach dla dzieci i rodziców.
  • Klocki Jeżyki to zestaw umożliwiający budowę różnego rodzaju przedmiotów i figur. System montażu ułatwia wzajemne łączenie elementów tworząc większe budowle. 
    Zabawa tymi klockami stymuluje wyobraźnię dziecka oraz jest świetnym ćwiczeniem umiejętności manualnych.
  • Klocki Listki - Najczęściej kupowana zabawka spośród wszystkich zabawek z serii Edu. Klocki te to zestaw umożliwiający budowę różnego rodzaju przedmiotów i figur. System montażu ułatwia wzajemne łączenie elementów tworząc większe budowle. Zabawa klockami stymuluje wyobraźnię dziecka oraz jest świetnym ćwiczeniem umiejętności manualnych.
  • Wózek z kpl. letnim KUBUŚ PUCHATEK to zestaw z serii Disney, idealnie nadaje się do zabawy na plaży. W jego skład wchodzi wózek na kółkach, wiaderko o pojemności 2l, sitko, łopatka, grabki, dwie foremki oraz konewka 0,5l.
Zobacz też: Regulamin konkursu
 

 
 
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

O tym się mówi

Rozwiąż quiz!