GRY
 
 

Wygraj 1 z 6 gier Granna! Konkurs na recenzentkę katalogu Bangla - luty

Lubisz testować, oceniać i dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami o produktach, których używałaś? Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody - 1 z 6 gier Batyskaf od Granny.

konkurs na recenzentkę bangli
fot. MamoToJa.pl
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w lutowej edycji konkursu "Zostań recenzentką katalogu Bangla". Laureatami zostanie 6 osób, które w naszym katalogu z opiniami rodziców Bangla dodadzą najwięcej opinii od 13 lutego do 28 lutego 2018 r. Recenzja musi być konstruktywna i składać się z co najmniej 200 znaków ze spacjami. Aby dodać opinię, trzeba mieć konto i być zalogowanym na MamoToJa.pl/bangla. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

W lutym do wygrania aż 6 gier Batysaf od Granny:

Batyskaf, Granna
Daj się porwać podwodnej przygodzie! Podróżuj z nami batyskafem i pstrykaj zdjęcia najciekawszym zwierzakom! Jeśli zaryzykujesz i zejdziesz głęboko pod wodę, jest szansa, że uchwycisz niezwykle rzadkie i fascynujące okazy. Ten z Was, kto stworzy najlepszą kolekcję fotografii i zdobędzie najwięcej pereł, wygra rozgrywkę. Uwaga! Pełne zanurzenie! Gra uczy dobrego planowania i ćwiczy umiejętność szacowania ryzyka. Batyskaf to gra, która zwyciężyła IV edycję konkursu „Wymyśl grę, zostań autorem Granny”.

Wejdź na Banglę i dodawaj opinie o produktach dla dzieci i rodziców.

Zobacz też: Regulamin konkursu
 
 
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Doładuj
Przeładuj